Четвер, 25.04.2024, 11:16

Сторінки: « 1 2 ... 10 11 12

Робота презентована на електронній
Всеукраїнській науково-практичній конференції
«Наступність між початковою та основною ланкою навчання»
 м. Донецьк, Україна
Автор: Руднева Анжела Едуардівна

Психологический аспект перехода из начальной школы в среднюю состоит в том, что дети не вполне понимают требования и не всегда готовы принять тот объём информации, который учитель считает необходимым для получения достаточного и продвинутого уровня знаний. Чтобы переход из начальной школы в среднее звено прошел гладко без «зазубренок» и негативных результатов необходимо, прежде всего, желание ученика и терпение преподавателя. Что должно быть характерно для творческой работы учителя? Прежде всего, это вера в каждого ребенка...
Науково-методичні публікації | Просмотров: 1748 | Загрузок: 3 | Добавил: Olga_Bratischenko |

Автор: Братищенко Ольга Григорівна
Великий архитектор Вселенной
все более представляется нам чистым математиком.
Джеймс Джин
Homo sapiens - разумный человек, первый во времени, красоте и гениальности творчества философ, поэт, математик. Разумный человек - неиссякаемый источник энергии, способный претворить все возможное в невозможное, все мечты - в действительность. И сегодня, когда вокруг идет непрерывная компьютеризация и виртуализация, мы восхищаемся красотой и богатством созданной Человеком-Творцом Компьютерной Вселенной. 10 лет назад никто даже не предполагал, что вы, нынешнее поколение, сможете черпать знания не только из бумажных учебников, но и с серебристых компакт-дисков.
Авторські сучасні творчі уроки | Просмотров: 1029 | Загрузок: 297 | Добавил: Olga_Bratischenko |

Автор: Кулик Тетяна Іванівна
У каждого времени свой путь к знаниям,
у нашего – творческий, более того – игровой.
И. Ильин.
Кто лучше знает США? Who knows the USA best?
Обобщить материал о США и провести контроль его усвоения в форме интеллектуальной игры; актуализировать и расширить знания учащимися истории, географии, политической системы, традиций и обычаев США; поддерживать у учащихся интерес к английскому языку.
Авторські сучасні творчі уроки | Просмотров: 981 | Загрузок: 278 | Добавил: Tatjana_Kulik |

Особистісно орієнтована технологія
Концептуальні положення
Особистісно орієнтоване навчання – це таке навчання, центром якого є особистість дитини, її самобутність, самоцінність. Визнання учня головною фігурою всього освітнього процесу і є особистісно орієнтована педагогіка.
Основна мета: процес психолого-педагогічної допомоги дитині в становленні її суб’єктності, життєвому самовизначенні, поєднання виховання та освіти в єдиний процес допомоги, підтримки дитини до життєтворчості. Педагогічні завдання: розвинути індивідуальні пізнавальні здібності кожної дитини; максимально виявити, ініціювати, використати досвід дитини; допомогти особистості пізнати себе, самовизначитись та самореалізуватись, сформувати в особистості культуру життєдіяльності, правильно визначити лінії життя.

МО русского языка и литературы | Просмотров: 5823 | Загрузок: 0 | Добавил: Olga_Bratischenko |

Автор: Селюмінова Олена Віліївна

Время эти понятья не стерло,
Нужно только поднять верхний пласт,
И дымящейся кровью из горла
Чувства вечные хлынут из нас.
                                  В. Высоцкий
Авторські сучасні творчі уроки | Просмотров: 1302 | Загрузок: 493 | Добавил: Olga_Bratischenko |

1. З чим справляється учень?
2. Що мотивує учня?
3. Які досягнення учня за роки навчання в школі можна відзначити як значимі
для поліпшення його нинішньої ситуації?
4. Які здібності є в учня, але він поки не використовував їх у школі повною мірою?
5. Які захоплення учня можуть допомогти йому в поліпшенні нинішньої ситуації?
6. Яким повинен стати учень у результаті роботи з ним?
Які якості розів'ються в нього?
7. Що необхідно зробити для допомоги учневі? Хто може допомогти учневі?
8. Які переконання можуть сприяти позитивним змінам?

· Зміни не тільки необхідні, але і неминучі - люди змінюються постійно.
· Поки людина жива, вона може почати змінюватися до кращого, і в неї є шанси.
МО русского языка и литературы | Просмотров: 3527 | Загрузок: 1 | Добавил: Olga_Bratischenko |

1.Бажання. Віра
Успіх приходить до того, хто мислить категоріями успіху. Поразка супроводжує тих, хто мислить категоріями поразки.
2. Не бійтеся себе
Як скрипаль змушує прекрасну музику виливатися зі струн скрипки, так і ви можете розбудити ваш геній, який лише дрімає у ваших розумових здібностях, і змусити його привести вас до мети, яку ви для себе позначили.
3. Пізнай самого себе
Визначте за допомогою комп'ютерних тестів рівень IQ, EQ, SQ. Повірте в те, що рівень інтелектуального, емоційного та духовного коефіцієнту можна змінити. Повірте в теорію множинного інтелекту. Почніть працювати в цьому напрямку.
МО русского языка и литературы | Просмотров: 2001 | Загрузок: 0 | Добавил: Olga_Bratischenko |

1-20 21-40 ... 181-200 201-220 221-227