Четвер, 02.05.2024, 00:16

11 клас 2011 рік випуску
Після іспитів, після літніх канікул уже дорослі і зовсім не схожі на тих маленьких, розгублених діточок-первачків з високо піднятими головами, з іскорками щастя в очах, з чарівними усмішками на обличчях переступають шкільний поріг одинадцятикласники! Так! Це саме той неповторний і унікальний клас! За всю історію нашого міста жодного разу не траплялося такого дива! Не знала ще Дружківка таких талантів, як вони! На чолі з красивою, жінкою дружньо і весело проживають цей шкільний рік десять прекрасних дівчат і красень-парубок! Але унікальні вони не тільки своєю кількістю! Їх лише одинадцять, але жодного з них це анітрішки не бентежить! Вони живуть, наче як одна сім’я, доповнюючи один одного! 11-А можна порівняти з маленьким казковим королівством, мешканці якого мають кожен свій талант, свої чари. Сестри Ілона і Аліна неперевершено танцюють, наче граціозні метелики пурхають у танку! Яна оптимістична і весела, завжди душа компанії, немає жодної людини, яка б могла встояти перед її усмішкою. Ти навіть не помітиш, як її позитив торкнеться твоєї душі і все погане щезне! Що ж до Маші, то вона, як сонечко, завжди зігріє теплом свого серця, заспокоїть ласкавим поглядом блакитних очей. А Юля тягнеться до зірок! Вона ритмічна, з шаленою жагою жити і пізнавати світ! Жоден не буде почуватися самотнім і нещасним поруч із нею! Анна - наш янгол! Доброта, що живе у її серці, невичерпна, ця людина справді дає тобі змогу відчути себе потрібним. Аля - швидка і спритна! У курсі всіх подій! Вона завжди прийде на допомогу, на неї можна покластися у будь-якій ситуації. Маринка дуже розумна і кмітлива! До того ж красива, мила дівчина. Римма справжній друг! Ніхто не може ладнати з людьми так, як це може вона! Дмитро - співак від Бога! Його голос, наче чари, заворожує слухачів. Чарівна Королева-Наталя Вікторівна користується повагою і шаною серед мешканців свого королівства. А хтось у цьому царстві (на ім'я Ілона) просто вміє красиво писати казки!
Ми ще раз вітаємо вас на сторінці найвеселішого, найзавзятішого та найменшого класу школи!
За декілька місяців закінчиться наш довгий одинадцятилітній шлях.... Попереду вже чекає нове, цікаве і самостійне життя! Але ми ще у школі – насолоджуємося останніми хвилинами дитинства і готуємося до дорослого буття! Зараз кожен із нас має якісь бажання, мрії, сподівання на майбутнє. І майже усі ми хочемо побувати за кордоном, кожен учень нашого унікального класу будує свої плани, які тісно пов’язані з закордонним паспортом… І в цих захоплюючих мріях нам чудово допомагає незвична карта світу! Будь-яка країна, що зацікавила, розгорнута для вас, наче на долоні! Лише натисніть на мишку і дізнайся усе, що вам заманеться! Але це ще не все! Оскільки наш профілюючий предмет - це англійська, то вся інформація, яка розміщена на чужоземних сайтах повністю зрозуміла! Тож, якщо ти мрієш про закордонне життя, якщо іноземні мови для тебе цікаві і захоплюючі, то поповнюй свій словниковий запас, та отримуй багато останніх новин Світу! Ми пропонуємо тобі найцікавіший проект сайту! Останні новими, цікаві розмови, змістовні питання , усе розмаїття життя будь-якої країни світу! Спорт у Греції, мода у Франції, кулінарія в Італії, здоров’я в Швейцарії, освіта і наука в Великобританії, фінанси і економіка в Об’єднаних Арабських Еміратах, політика і кримінал в США - усе це повністю відкрито для тебе! Тільки натисни і поринь у цю вир подій!

«  Травень 2024  »