Субота, 20.04.2024, 01:53

МО фізики, біології, хімії [74]
МО початкової школи [67]
Методичне об'єднання класних керівників [85]

Головна » Методична лабораторія учителя » Методичні об'єднання учителів » МО іноземних мов

У категорії матеріалів: 62
Сторінки: 1 2 3 4 »

Презентація " Євроінтеграція України як чинник соціально-економічного розвитку держави" ілюструє процес інтеграції, ЄС як європейську спільноту,закріплену Договором про ЄС ,підписаним у 1992 році.Єс відображений як найбільш успішне регіональне інтегораційне утворення.Робота призначена для уроку українознавства.

МО русского языка и литературы | Просмотров: 5 | Загрузок: 0 | Добавил: Helena | | Комментарии (0)

Зміни до НАКАЗУ №169 від 01.04.2020р. "Про організоване закінчення 2019/2020 н.р. та проведення підсумкового оцінювання учнів"

МО русского языка и литературы | Просмотров: 46 | Загрузок: 11 | Добавил: Helena | | Комментарии (0)

НАКАЗ №169 від 01.04.2020р

МО русского языка и литературы | Просмотров: 106 | Загрузок: 47 | Добавил: Helena | | Комментарии (0)

Про інформаційні та довідкові матеріали Українського інституту національної пам'яті до Дня пам'яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

З повагоДонецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

МО русского языка и литературы | Просмотров: 35 | Загрузок: 2 | Добавил: Helena | | Комментарии (0)

МОН РОЗРОБИЛО НОВИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ СТАНДАРТ ВЧИТЕЛЯ – ДОКУМЕНТ НА ГРОМАДСЬКОМУ ОБГОВОРЕННІ

МО русского языка и литературы | Просмотров: 22 | Загрузок: 1 | Добавил: Helena | | Комментарии (0)

Матеріали щодо проведення

8-9 Травня

МО русского языка и литературы | Просмотров: 22 | Загрузок: 2 | Добавил: Helena | | Комментарии (0)

Звернення організаційного комітету з підготовки та проведення Дня охорони праці в Україні у 2020 році

МО русского языка и литературы | Просмотров: 27 | Загрузок: 1 | Добавил: Helena | | Комментарии (0)

Щодо проведення Дня охорони праці

МО русского языка и литературы | Просмотров: 25 | Загрузок: 1 | Добавил: Helena | | Комментарии (0)

МО русского языка и литературы | Просмотров: 31 | Загрузок: 1 | Добавил: Helena | | Комментарии (0)

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 7 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників

МО русского языка и литературы | Просмотров: 28 | Загрузок: 1 | Добавил: Helena | | Комментарии (0)

• Лист Дон.ОДА Департампенту освіти і науки №01-22/669/0/160-20 від 03.04.2020 "Про інформування..."
  • НАКАЗ МОН від 30.03.20 №463 "Про звільнення від проходження ДПА учнів, які завершують здобуття поч.та баз.сер.освіти у 2019-2020н.р."
  • ЛИСТ МОН №1/9-182 від 31.03.2020 "Щодо організованого завершення 2019/2020 н.р. та зарахування до закладів загальної середньої освіти"
МО русского языка и литературы | Просмотров: 88 | Загрузок: 62 | Добавил: Helena | | Комментарии (0)

Пропускний режим школи

МО русского языка и литературы | Просмотров: 103 | Загрузок: 6 | Добавил: Helena | | Комментарии (0)

Система виховної роботи закладу заснована на ідеї педагогіки життєтворчості, сприяє становленню і розвитку особистості школяра, створенню ситуації успіху та самореалізації дитини. У закладі створено громадсько-освітній простір виховання підлітків: виховання в атмосфері добра і творчості, взаємодопомоги і взаємоповаги, що дає суспільству модель ціннісних відносин.

ПРІОРИТЕТНИМ У ВИХОВНІЙ РОБОТІ ЗАКЛАДУ Є:
 реалізація особистісно орієнтованого підходу в навчально-виховному процесі;
 збереження морального, психічного та фізичного здоров'я підростаючого покоління;
 виховання патріотизму, громадських якостей особистості;
 забезпечення педагогічних умов для соціалізації школярів, виховання в них життєвої компетентності.

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ ВИХОВНОЇ РОБОТИ ЗАКЛАДУ
МО русского языка и литературы | Просмотров: 157 | Загрузок: 0 | Добавил: Helena | | Комментарии (0)

Науково-дослідний центр воєнної історії
Національного університету оборони України