Середа, 01.05.2024, 16:35

Правила поведінки здобувача освіти в закладі освіти

ЄДИНІ ПЕДАГОГІЧНІ ВИМОГИ ДО УЧНІВ

І. Зовнішній вигляд.

- Приходьте до закладу освіти чистим, охайним, у випрасуваному одязі, вичищеному взутті.

- Залишіть різноманітні прикраси (ланцюжки, браслети, довгі сережки, кулони, підбори), які не сумісні з діловим одягом учня і створюють умови для травмування учнів під час освітнього процесу.

- Зачіска має бути охайною.

- Памятайте, користуватись декоративною косметикою можна тільки після проходження курсів візажу.

- На уроки фізичної культури приходь тільки в спортивній формі. В інших приміщеннях закладу освіти спортивний одяг носити неприпустимо.

- Для участі в суспільно-корисній праці учням слід з’являтись в робочому одязі.

- На вечорах відпочинку, дискотеці дозволяється святковий одяг.

ІІ. Перебування в закладі освіти.

- Перш ніж зайти в приміщення, необхідно почистити (витерти) взуття.

- Верхній одяг (крім головних уборів, рукавичок, шарфів, взуття) здайте до гардероба, обов’язково перед тим перевіривши власні кишені.

- Всі учні зобов’язані з’являтися на урок без запізнення, до першого дзвоника.

- Речі, що не мають відношення до уроків треба залишити вдома.

- Учні, що запізнились, допускаються до уроків з дозволу чергового адміністратора або вчителя.

- Не залишайте приміщення закладу освіти без дозволу класного керівника, чергового адміністратора або вчителя.

- Учитель супроводить учнів класу з останнього уроку до гардеробу і прослідкує за порядком.

- Неприпустимим є тютюнопаління в приміщені та на території закладу освіти. Ніколи не вживайте алкогольних та слабоалкогольних напоїв.

- Не допускається використання нецензурних слів та застосування сили по відношенню до іншої людини.

- Неприпустимо користуватись мобільним телефоном під час освітнього процесу, якщо цього не вимагає вид діяльності, який запропонував вчитель. На початку уроку поставте, будь ласка, телефон на беззвучний режим.

- Бережіть шкільне майно.

- Якщо ви стали свідком нещасного випадку або правопорушення, відразу повідомте про це будь якого педагога або адміністрацію школи.

ІІІ. Ведення зошитів та щоденників.

- Зошити повинні бути чистими, акуратно підписаними, мати поля, в обкладинках.

- Всі роботи виконуйте чітким зрозумілим почерком.

- Не виривайте аркуші з зошита і не починайте новий, якщо старий не закінчено.

- Записи в щоденнику ведіть грамотно, охайно. До кінця тижня подайте його на підпис батькам та на перевірку класному керівнику.

- Учні повинні мати всі необхідні письмові приладдя.

ІV. Правила поведінки учнів на уроці.

- Після першого дзвоника займіть своє місце за партою, приготуйте все необхідне до уроку.

- Після другого дзвоника привітайтесь з вчителем.

- Черговий учень заздалегідь готує все необхідне: крейду, вологу ганчірку, провітрює класну кімнату та доповідає про відсутніх вчителю.

- Сидячи за партою, слідкуйте за поставою, нахилом голови, не покидайте робочого місця без дозволу вчителя.

- Урок вважається закінченим після дзвоника.

- Навчальний кабінет спочатку залишають учні класу, який знаходився на попередньому уроці, а лише потім до нього заходять учні наступного за розкладом класу.

- Кожний учень відповідає за стан свого робочого місця.

- Неприпустимо виставляти учнів за двері з уроку. Про грубі порушення Правил поведінки вчитель інформує чергового адміністратора на перерві.

V. На перервах.

- Під час перерв учні харчуються згідно графіка харчування класів в шкільній їдальні.

- Неприпустимо заходити до шкільної їдальні в верхньому одязі.

- Забороняється виходити за межі школи, відвідувати крамниці, ринок та інші торгівельні точки.

- Не бігайте по коридорах, сходах, не кричіть, поважайте інших.

VI. Поза школою.

- Виконуйте всі домашні завдання.

- Дотримуйтесь встановленого режиму, допомагай батькам, піклуйся про молодших.

- Чемно поводьте себе на вулиці, в громадських місцях, дотримуйся Правил дорожнього руху.

- Бережіть зелені насадження.

«  Травень 2024  »