для молодших школярів Автор: Суровцева Юлія Вікторівна
Труд - это творческая работа ребенка с различными материалами, в процессе которой он создает полезные и эстетически значимые предметы и изделия для украшения быта (игр, труда, отдыха). Такой труд является декоративной, художественно-прикладной деятельностью ребенка, поскольку при создании красивых предметов он учитывает эстетические качества материалов на основе имеющихся представлений, знаний, практического опыта, приобретенных в процессе трудовой деятельности и на художественных занятиях. Наиболее эффективно развиваются творческие способности, по мнению в художественном труде. Содержание художественного труда первоклассников составляют: работа с бумагой, картоном (аппликация из разнофактурной бумаги, в сочетании с тканями, природными материалами, изготовление декоративных панно, объемных и плоскостных предметов и конструкций для оформления праздников и развлечений, декораций, сувениров)...
Творчість Лесі Українки" Автор: Паніна Олена Вікторівна
Урок 1
Тема: Леся Українка. Огляд життя та творчості. Мета:ознайомити учнів із життям і творчістю поетеси, допомогти усвідомити велич її життєвого подвигу;розвивати навички сприйняття й засвоєння знань, роботи з комп’ютером, висловлення власних суджень з приводу порушених питань; зв’язне мовлення школярів;удосконалювати вміння роботи по групах; виділяти головне з почутого;виховувати стійкість у життєвих труднощах, цілеспрямованість, прагнення до самоосвіти.
Творческая работа Марко Анны "Пространственная теорема Пифагора" Работа презентована на обласных курсах повышения квалификации учителей математики ДИППО
Підготовка до тестування Варіант ІI Навчальний план із курсу цифрових технологій складається з п'яти курсів: Основи роботи з комп'ютером Інтернет і Веб Програми підвищення продуктивності Безпека та конфіденційність комп'ютера Цифровий стиль життя Кожний курс містить модуль дистанційного навчання та оцінювальний тест. Також можна скласти сертифікаційний тест, який охоплює теми з усіх п'яти курсів. Якщо сертифікаційний тест складено успішно, можна роздрукувати персоналізований сертифікат із курсу цифрових технологій http://www.microsoft.com/about/corporatecitizenship/citizenship/giving/programs/up/digitalliteracy/ukr/Curriculum.mspx
"Педагогічна скарбниця Донеччини" № 2, травень 2011 видавнича група "Витоки" Автор Москат Наталія Григоріївна
Мета: Повторити властивості функцій, формувати навички дослідження функції й побудови її графіка. Розвивати аналітичне мислення учнів, уміння порівнювати, зіставляти, узагальнювати, розвивати навички роботи з комп'ютерними програмами. Виховувати інтерес до предмета й комп'ютерної техніки, наполегливість у досягненні поставленої мети, охайність і точність виконання дій під час роботи на комп'ютері, заохочувати до самостійної навчальної діяльності.
Урок_1. І. П. Котляревський. Огляд життя і творчості, історія написання поеми «Енеїда». Урок_2. Поема І. Котляревського «Енеїда». Основні сюжетні лінії, композиція. Урок_3. Поема І. Котляревського «Енеїда». Національний колорит твору, використання письменником прийомів бурлеску і травестії. Урок_4. «Душі відкриті добру і чистоті» (на прикладі п’єси І.Котляревського «Наталка Полтавка»)
На сьогоднішньому уроці ми узагальнимо і систематизуємо знання про звертання, вставні слова, словосполучення, речення, будемо удосконалювати вміння вживати їх у реченнях, конструювати речення. Крім того, ми поглибимо ваші знання про символи України. Адже вашим домашнім завданням було скласти діалоги про символи України, їх ми перевірятимемо протягом уроку. А для узагальнення знань про звертання, вставні слова, словосполучення, речення, група теоретиків підготувала лінгвістичні повідомлення. А ви, діти, повинні їх уважно прослухати і сказати, що випущено доповідачами в теоретичній частині.
Экскурсии, как форма учебных занятий по физике, занимают определенное место в программе школы и прочно вошли в учебный процесс. На занятиях по физике учителю представляются значительные возможности для привития учащимся некоторых практических умений и навыков, поскольку они выполняют большое количество лабораторных работ и опытов, в том числе работ с физико-техническим содержанием. Во время же экскурсий, в отличие от экспериментальных и лабораторных работ, когда физический процесс в определенной мере упрощается, учащиеся имеют возможность наблюдать явления, происходящие в реальных производственных условиях и во взаимосвязи с другими процессами, что дает им конкретные и живые представления о явлениях и объектах.
25.11.1956 Посада, яку займає педагогічний працівник, стаж роботи на займаній посаді на час атестації
викладач предмету «Безпека життєдіяльності» Донецького металургійного технікуму . ,10р. Загальний стаж педагогічної діяльності (роботи за спеціальністю)
Математика протягом усієї історії людства є складовою частиною культури, ключем до пізнання оточуючого середовища, основою науково-технічного прогресу. …Стрімко змінюється світ. Кількість інформації збільшується вдвічі кожні 15 років. Сучасні діти не уявляють свого життя без комп’ютера, хоча деякі використовують його як інструмент для ігор. Змінюються цілі та завдання сучасної освіти: формування знань та вмінь поступається місцем формуванню компетентностей. Мета навчання математики в загальноосвітніх навчальних закладах визначена Державним стандартом базової і повної середньої освіти в галузі «Математика», державною програмою з математики і передбачає:...