Субота, 04.05.2024, 07:23

МО фізики, біології, хімії [74]
МО початкової школи [67]
Методичне об'єднання класних керівників [85]

Головна » Методична лабораторія учителя » Методичні об'єднання учителів » МО русского языка и литературы

Філософія Успіху
06.12.2009, 23:21

1.Бажання. Віра
Успіх приходить до того, хто мислить категоріями успіху. Поразка супроводжує тих, хто мислить категоріями поразки.
2. Не бійтеся себе
Як скрипаль змушує прекрасну музику виливатися зі струн скрипки, так і ви можете розбудити ваш геній, який лише дрімає у ваших розумових здібностях, і змусити його привести вас до мети, яку ви для себе позначили.
3. Пізнай самого себе
Визначте за допомогою комп'ютерних тестів рівень IQ, EQ, SQ. Повірте в те, що рівень інтелектуального, емоційного та духовного коефіцієнту можна змінити. Повірте в теорію множинного інтелекту. Почніть працювати в цьому напрямку.
4. Планування
Ви займаєтеся справою величезної для вас важливості: своєю освітою. Для того, щоб бути впевненим в успіху, необхідно мати безпомилковий план дій.
5. Наполегливість
Чотири кроки у вихованні наполегливості: - ясна мета або прагнення домогтися результату; - чіткий план, що описує послідовність дій; - незалежна свідомість, міцно захищена від руйнівних впливів, включаючи оточення родичів, друзів, знайомих; - співробітництво з одним або кількома людьми, що можуть підтримати ваше прагнення йти до мети, використовуючи план дій.
6. Особистість
Проведіть дослідження своєї особистості. Задумайтеся над результатами. Спробуйте змінити себе.
7. Підсвідомість
Підсвідомості все одно – працювати на успіх або на поразку. Вибір за вами. Ви самі зцілите або спопелите себе. Зробіть так, щоб семи основним, негативним почуттям (страх, заздрість, ненависть, помста, жадібність, марновірство, гнів) не було місця у вашій свідомості.
8. Дарунок уяви
Уява – майстерня, у якій виковуються людські плани і бажання. Імпульс, пристрасть знаходять форму і приводяться в рух функцією уяви нашої свідомості. Вона (уява) здатна перетворити інтелектуальну енергію на дійсність. Людина здатна створити усе, що здатна уявити. За допомогою творчої уяви розум людини має вихід у Світовий Розум; сприймає – і перетворює всі основні або нові ідеї, входить у контакт із підсвідомістю інших людей. Усі відкриття нових основ і нових принципів пристрою світу стосуються творчої уяви.
9. Все залежить від вас самих! І неможливе – можливо!

Категорія: МО русского языка и литературы | Додав: Olga_Bratischenko
Переглядів: 2003 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0