Четвер, 02.05.2024, 15:55

Всеукраїнська Інтернет-олімпіада [33]
У розділі зібрані матеріали X Всеукраїнської Інтернет-олімпіада - 2010: положення, умови, регістрація, завдання.
Міжнародний конкурс з інформатики "Бобер" [11]
Науково-методичні публікації [51]
Авторські сучасні творчі уроки [46]
Весела математика у малюків [6]
Віртуальна дитяча енциклопедія [202]
У цьому розділі зібрані творчі роботи учнів нашої школи з різних предметів
Методичні об'єднання учителів [646]
Кабінет управління [109]

Головна » Методична лабораторія учителя

Всього матеріалів в каталозі: 442
Сторінки: « 1 2 ... 17 18 19 20 21 22 23 »

Once upon a time there lived a beautiful young princess who happened to be out walking through some woods. Suddenly she saw a frog in a pond. A little distance away she also noticed a large and magnificent castle. At that moment the frog spoke to the young woman. She was quite astonished, not being accustomed to hearing animals speak.

Автор Хребет Мария Ивановна

Авторські сучасні творчі уроки | Просмотров: 354 | Загрузок: 1 | Добавил: Olga_Bratischenko |

ЗВІТ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ  ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРИРОДООХОРОННОЇ АКЦІЇ "ГОДІВНИЧКА"

Методичне об'єднання класних керівників | Просмотров: 287 | Загрузок: 1 | Добавил: Helena | | Комментарии (0)

Звіт загальноосвітньої школи I-III ступенів №6 Дружківської міської ради  щодо проведення  Всеукраїнської природоохоронної акції «Пташина хатка»

Методичне об'єднання класних керівників | Просмотров: 257 | Загрузок: 1 | Добавил: Helena | | Комментарии (0)

ПЛАН ОСНОВНИХ МІСЬКИХ ВИХОВНИХ ЗАХОДІВ НА 2018-2019 н.р.

Методичне об'єднання класних керівників | Просмотров: 175 | Загрузок: 1 | Добавил: Helena | | Комментарии (1)

Воробйов Ілля

Науково-методичні публікації | Просмотров: 116 | Загрузок: 1 | Добавил: Helena | | Комментарии (0)

Григор'єва Анастасія

Науково-методичні публікації | Просмотров: 106 | Загрузок: 1 | Добавил: Helena | | Комментарии (0)

Жук Олеся

Науково-методичні публікації | Просмотров: 114 | Загрузок: 1 | Добавил: Helena | | Комментарии (0)

Клименко Олексій

Полстяна Вероніка

Науково-методичні публікації | Просмотров: 111 | Загрузок: 1 | Добавил: Helena | | Комментарии (0)

Черенков Денис

Науково-методичні публікації | Просмотров: 123 | Загрузок: 1 | Добавил: Helena | | Комментарии (0)

Навчальний план на 2018-2019н.р.

Науково-методичні публікації | Просмотров: 119 | Загрузок: 1 | Добавил: Helena | | Комментарии (0)

Український інститут національної пам’яті
Інформаційні матеріали
до 5-річчя звільнення від російської окупації міст східної України
“Вертаємо своє”
Методичне об'єднання класних керівників | Просмотров: 101 | Загрузок: 1 | Добавил: Helena | | Комментарии (0)

Рекомендації

щодо профілактики суїцидальних тенденцій

серед учнів

Методичне об'єднання класних керівників | Просмотров: 296 | Загрузок: 1 | Добавил: Helena | | Комментарии (0)

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 7 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників

МО русского языка и литературы | Просмотров: 35 | Загрузок: 1 | Добавил: Helena | | Комментарии (0)

МО русского языка и литературы | Просмотров: 38 | Загрузок: 1 | Добавил: Helena | | Комментарии (0)

Щодо проведення Дня охорони праці

МО русского языка и литературы | Просмотров: 30 | Загрузок: 1 | Добавил: Helena | | Комментарии (0)

Звернення організаційного комітету з підготовки та проведення Дня охорони праці в Україні у 2020 році

МО русского языка и литературы | Просмотров: 33 | Загрузок: 1 | Добавил: Helena | | Комментарии (0)

МОН РОЗРОБИЛО НОВИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ СТАНДАРТ ВЧИТЕЛЯ – ДОКУМЕНТ НА ГРОМАДСЬКОМУ ОБГОВОРЕННІ

МО русского языка и литературы | Просмотров: 29 | Загрузок: 1 | Добавил: Helena | | Комментарии (0)

Про проведення дистанційних тематичних лекцій та уроків до Дня пам’яті жертв політичних репресій, Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

Методичне об'єднання класних керівників | Просмотров: 36 | Загрузок: 1 | Добавил: Helena | | Комментарии (0)

1.Бажання. Віра
Успіх приходить до того, хто мислить категоріями успіху. Поразка супроводжує тих, хто мислить категоріями поразки.
2. Не бійтеся себе
Як скрипаль змушує прекрасну музику виливатися зі струн скрипки, так і ви можете розбудити ваш геній, який лише дрімає у ваших розумових здібностях, і змусити його привести вас до мети, яку ви для себе позначили.
3. Пізнай самого себе
Визначте за допомогою комп'ютерних тестів рівень IQ, EQ, SQ. Повірте в те, що рівень інтелектуального, емоційного та духовного коефіцієнту можна змінити. Повірте в теорію множинного інтелекту. Почніть працювати в цьому напрямку.
МО русского языка и литературы | Просмотров: 2001 | Загрузок: 0 | Добавил: Olga_Bratischenko |