Середа, 24.04.2024, 11:39

Всеукраїнська Інтернет-олімпіада [33]
У розділі зібрані матеріали X Всеукраїнської Інтернет-олімпіада - 2010: положення, умови, регістрація, завдання.
Міжнародний конкурс з інформатики "Бобер" [11]
Науково-методичні публікації [51]
Авторські сучасні творчі уроки [46]
Весела математика у малюків [6]
Віртуальна дитяча енциклопедія [202]
У цьому розділі зібрані творчі роботи учнів нашої школи з різних предметів
Методичні об'єднання учителів [646]
Кабінет управління [109]

Головна » Методична лабораторія учителя » Авторські сучасні творчі уроки

Розробка циклу уроків за творчістю Лесі Українки (8кл)
[ Викачати з сервера (6.43 Mb) ] 23.05.2010, 22:32
Розробка циклу уроків
з української літератури"
Творчість Лесі Українки"
Автор: Паніна Олена Вікторівна

Урок 1
Тема: Леся Українка. Огляд життя та творчості.
Мета:ознайомити учнів із життям і творчістю поетеси, допомогти усвідомити велич її життєвого подвигу;розвивати навички сприйняття й засвоєння знань, роботи з комп’ютером, висловлення власних суджень з приводу порушених питань; зв’язне мовлення школярів;удосконалювати вміння роботи по групах; виділяти головне з почутого;виховувати стійкість у життєвих труднощах, цілеспрямованість, прагнення до самоосвіти.

Урок 2
Тема. Леся Українка. Поезії «Хотіла б я піснею стати», «Ви щасливі, пречистії зорі».
Мета:ознайомити школярів із поезіями циклів «Мелодії» та «Хвилини»; допомогти учням краще усвідомити ідейно-художній зміст поезій Лесі Українки, її громадянські, мистецькі погляди, художню майстерність; розвивати навички аналізу поетичних творів, образне мислення, виразне читання поезій; удосконалювати вміння роботи з комп’ютером; виховувати життєвий оптимізм, цілеспрямованість, гуманізм.

Урок 3
Тема. Леся Українка. «Давня весна».
Мета:допомогти учням усвідомити ідейно-художній зміст поезії Лесі Українки; розвивати пам'ять, навички декламування, аналізу ліричних творів; вміння висловлювати власні судження; вчити використовувати на практиці знання роботи з комп’ютером; виховувати любов до природи, естетичний смак.

Урок 4
Тема. Леся Українка. «Давня казка»
Мета:допомогти учням з'ясувати та засвоїти зміст поеми Лесі Українки; розвивати навички виразного читання, аналізу ліро-епічного твору, висловлення власної думки щодо прочитаного;удосконалювати вміння роботи з комп’ютером; виховувати усвідомлення важливості формування й розвитку індивідуальності, неповторності творчої особистості.

Урок 5
Тема. Леся Українка. «Давня казка». Образи та ідеї поеми.
Мета:допомогти учням у визначенні проблем, головної думки твору, у складанні порівняльної характеристики героїв;розвивати навички аналізу ліро-епічного твору, виділення головного та зв'язку із сучасним життям; навчити висловлювати власні судження про свободу творчості, волелюбність людини; удосконалювати вміння роботи з комп’ютером; виховувати почуття вдячності, людської гідності та толерантності.
Категорія: Авторські сучасні творчі уроки | Додав: Helena
Переглядів: 12387 | Завантажень: 4896 | Рейтинг: 3.7/31