Неділя, 05.05.2024, 17:49

Документи міськво [18]
Соціальні ініціативи Президента [8]
Правова освіта [21]

Головна » Методична лабораторія учителя » Кабінет управління » Документи міськво

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО УПОРЯДКУВАННЯ РОБОТИ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ З ОБЛІКУ РУХУ УЧНІВ ТА ВЕДЕННЯ АЛФАВІТНОЇ КНИГИ
[ Викачати з сервера (121.5 Kb) ] 07.10.2011, 16:13

ОРГАНІЗАЦІЙНІ ЗАСАДИ
Кожен має право на освіту. Повна загальна середня освіта є обов’язковою. Держава гарантує молоді право на отримання повної загальної середньої освіти і оплачує її здобуття. Повна загальна середня освіта в Україні є обов’язковою і може отримуватись у різних типах навчальних закладів. Громадянам України незалежно від раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, мовних або інших ознак забезпечується доступність і безоплатність здобуття повної загальної середньої освіти у державних і комунальних навчальних закладах. Відповідальність за здобуття повної загальної середньої освіти дітьми покладається на їх батьків, а дітьми, позбавленими батьківського піклування, – на осіб, які їх замінюють, або навчальні заклади, де вони виховуються. Навчальний рік (навчальні заняття) у загальноосвітніх навчальних закладах незалежно від підпорядкування, типів і форм власності розпочинається у День знань – 1 вересня і закінчується не пізніше 1 липня наступного року.
ЗАРАХУВАННЯ УЧНІВ ДО ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
Місцеві органи виконавчої влади або органи місцевого самоврядування закріплюють за загальноосвітніми навчальними закладами відповідні території обслуговування і до початку навчального року організовують облік дітей дошкільного та шкільного віку, контролюють виконання вимог щодо навчання у закладах освіти дітей, які мають їх відвідувати...

Категорія: Документи міськво | Додав: Olga_Bratischenko
Переглядів: 2612 | Завантажень: 1185 | Рейтинг: 2.1/7