Четвер, 25.04.2024, 18:19

Інформатика [20]
Природничо-математичний цикл [53]
Гуманітарний цикл [30]

Головна » Методична лабораторія учителя » Віртуальна дитяча енциклопедія » Українська мова та література

Опис досвіду
[ Викачати з сервера (23.4 Kb) ] 18.02.2015, 20:43

Метод проектів як засіб підвищення мотивації учнів на уроках української мови та літератури
Сучасна школа повинна допомогти учням відчути себе впевненими на ринку праці, уміти адаптуватися до соціальних змін і криз у суспільстві, бути психологічно стійкими, розвивати здатність до самоорганізації. Крім того, система освіти повинна підготувати людей, пристосованих до життя в умовах інформатизації та розвитку нових технологій. Тому одним із найважливіших завдань для людини стає вміння знайти потрібну інформацію, переробити її й використати в певних цілях.
Мій учительський досвід доводить, що для досягнення результатів, про які йдеться в нових державних загальноосвітніх стандартах, необхідне впровадження розвиваючих технологій. У наш час метод проектів в арсеналі педагога вважається одним із найперспективніших видів навчання, тому що він створює умови для творчої самореалізації учнів, підвищує мотивацію для отримання знань, сприяє розвитку інтелектуальних здібностей школярів, спрямований на виховання активної, ініціативної особистості.

Категорія: Українська мова та література | Додав: Helena
Переглядів: 749 | Завантажень: 100 | Рейтинг: 0.0/0