П`ятниця, 26.04.2024, 03:02

Головна » 2012 » Липень » 16 » Увага! Всеукраїнський фестиваль дитячої поезії
Увага! Всеукраїнський фестиваль дитячої поезії
Всеукраїнський фестиваль дитячої поезії (далі - Фестиваль) проводиться Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України за участю творчих спілок, провідних дитячих поетів і відомих митців. Завданнями Фестивалю є:
  • відновлення у суспільстві і в дитячому середовищі інтересу до поезії як джерела духовних та естетичних цінностей і одного з важливих факторів виховання творчої особистості;
  • активізація творчого потенціалу дітей, виявлення і розвиток юних талантів (талановитих дітей дошкільного віку та молодших школярів).
  • популяризація кращих вітчизняних творів та сучасних авторів, поповнення фондів дошкільних та шкільних бібліотек зразковими сучасними виданнями;
  • збагачення репертуару навчальних закладів (для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку) сучасними поетичними творами;
  • друк збірників поезії для використання у навчальних закладах різних типів, з урахуванням вікових особливостей дітей;
  • залучення митців до творчої співпраці з навчальними закладами, що працюють з дітьми дошкільного віку;
  • комплектація бібліотечок для дитячих садків, дитбудинків, сільських бібліотек, тощо.

Всеукраїнський фестиваль дитячої поезії проводиться поетапно.

Перший етап - відбірковий, проводиться з 14 травня до 10 вересня 2012 року;

Другий етап - Всеукраїнський, заключний, у м. Києві - 24 жовтня 2012 року.

У заключному етапі беруть участь автори творів, робіт, відібрані журі.

Для участі у першому відбірковому етапі заявку з позначкою номінації (зразок додається) та вірш чи сканований малюнок необхідно до 10 вересня 2012 року надіслати на ел. адресу Festpoetiv2012@ukr.net.

В межах кожної номінації одним автором може бути представлено не більше 3-х віршів, малюнків.

Голосувати за вірш чи сканований малюнок, які сподобались найбільше, може кожен з 15 вересня по 15 жовтня 2012 року на освітньому порталі PEDPRESA.COM. З однієї IP-адреси буде зараховано не більше трьох голосів.

Номінації Фестивалю:

I. Кращий вірш поетів:

1. "Для немовлят".
  2. "Для дітей віком від 1 до 3 років".
  3. "Для дітей віком від 3 до 6 років".
  4. "Для молодших школярів".

II. Кращий дитячий вірш:

1. "Вірші дітей до 6 років".
  2. "Вірші дітей до 10 років".

III. Кращий дитячий малюнок (ілюстрації) до віршів

1. "Роботи дітей до 6 років".
  2. "Роботи дітей 10 років".Учасники Фестивалю
  • дитячі поети;
  • діти до 10 років (поети, художники).                                                                                                                  Склад оргкомітету і журі Фестивалю обираються Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України за участю провідних дитячих поетів і відомих митців.

Співголови оргкомітету Фестивалю:

- Жебровський Б.М. - заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту

- Малкович Іван Антонович - поет, видавець;

- Фалькович Григорій Аврамович - поет, лауреат літературних премій.

Лауреатів Фестивалю буде визначено журі за підсумками Інтерактивного голосування на сайті освітнього порталу PEDPRESA.COM.

Лауреати Фестивалю нагороджуються відповідними дипломами, спеціальними призами.

Програма заключного етапу Фестивалю передбачає:

• урочисте відкриття і закриття Фестивалю;
  • перегляд виставки дитячих ілюстрацій до віршів та малюнків-ілюстрацій до дитячих поетичних книжок українських видавництв;
  • перегляд виставки поетичних книжок українських видавництв;
  • прес-конференція організаторів Фестивалю;
  • проведення майстер-класів: "Як писати вірші", "Ми малюємо вірш";
  • круглі столи для фахівців, журналістів та шанувальників дитячої поезії: Про сучасну "дитячу" поезію (можливі аспекти: етично-естетичний, педагогічно-виховний, національний, психологічно-особистісний, літературознавчий, суспільно-громадський);
  • презентації нових дитячих поетичних книжок;
  • виступи почесних гостей фестивалю, лауреатів фестивалю, акторів і майстрів художнього слова;
  • нагородження лауреатів Фестивалю та найактивніших популяризаторів сучасної поезії для дітей серед українських видавництв.
 За матеріалами сайту "Острів знань"
Переглядів: 745 | Додав: NatVik | Рейтинг: 5.0/1

«  Липень 2012  »