П`ятниця, 19.04.2024, 12:06

У категорії сайтів: 17
Показано сайтів: 1-17

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Переходам
Полезный сайт, на котором можно ознакомится со списком украинской литературы для подготовки к ЗНО-2014. На большинство произведений есть прямые ссылки.
Зовнішнє незалежне оцінювання | Переходов: 639 | Добавил: Евгения |

подготовка к зно
Зовнішнє незалежне оцінювання | Переходов: 236 | Добавил: Алла |

Бесплатные ЗНО онлайн-тесты по всем предметам. Мгновенный подсчет рейтинга.
Зовнішнє незалежне оцінювання | Переходов: 262 | Добавил: Дроздова Оля |

Вся информация о поступлении в высшее учебное заведение. Программа зно за прошлые года

Бесплатные тесты зно онлайн

Здравствуйте, дорогой читатель! Если уж Вы здесь, значит вопросы высшего образования Вам не безразличны. Надеюсь, что Вы сможете найти здесь ответ на свой вопрос. Если же такого ответа пока нет - задайте вопрос , и ответ на него тогда будет полезен не только Вам wink
Зовнішнє незалежне оцінювання | Переходов: 231 | Добавил: Olga Kaganova |

Ви обрали тренувальне on-line тестування.
Розподіл завдань у тестах за змістом і за формою є максимально наближений до тестів ЗНО з врахуванням специфіки комп'ютерного тестування. Ви можете обрати тренувальні тестування по розділах (періодах) програми, які тривають по 20 хвилин, або підсумкове тестування, яке триває 60 хвилин. Уважно читайте інструкції до виконання завдань і самі завдання. Помилково набрані відповіді можна виправляти. Стежте за часом. Ваша робота буде перевірена, якщо до завершення часу або відразу після повідомлення про завершення тестування Ви натиснете кнопку "Відправити на перевірку". УСПІХІВ ВАМ!

Зовнішнє незалежне оцінювання | Переходов: 504 | Добавил: Olga-ua |

С начала нового 2009 учебного года сотни выпускников общеобразовательных учебных заведений области и молодежь поставили цель получить высшее образование. Одним из главных этапов достижения желаемого является прохождение внешнего независимого оценивания. Эта система оценки новая, в ней происходит еще множество изменений.

Зовнішнє незалежне оцінювання | Переходов: 280 | Добавил: илонка |

На сайте Украинского центра оценивания качества образования размещены материалы для подготовки к внешнему независимому тестированию, которое состоится в 2010 году. Материалы включают программу внешнего оценивания, спецификацию теста, его демонстрационный вариант с правильными ответами на тренировочные задания по каждому предмету.

Зовнішнє незалежне оцінювання | Переходов: 286 | Добавил: илонка |

Цікавий сайт з інформацією про зовнішнє незалежне оцінювання
Зовнішнє незалежне оцінювання | Переходов: 504 | Добавил: Маришка |

Кому интересно егэ?
Зовнішнє незалежне оцінювання | Переходов: 492 | Добавил: Марина |

Вы хотите поступить по результатам внешнего тестирования (ЗНО) в ВУЗ, причем на бюджетное отделение? В большинстве вузов "бюджетный" конкурс по математике начинается с уровня выше 190 тестовых баллов. Понятно, что без специальной подготовки достичь таких результатов практически невозможно. В чем наш сайт поможет вам!!!

відповіді на завдання 2008 та 2009 років
програми здачі тестів у майбутньому
Зовнішнє незалежне оцінювання | Переходов: 353 | Добавил: TuGpeHoK |

Наш сайт предназначен для абитуриентов, которым предстоит независимое внешнее тестирование по истории Украины. Материалы сайта также могут быть полезны учителям, репетиторам и родителям будущих студентов.

Зовнішнє незалежне оцінювання | Переходов: 397 | Добавил: Яркая |

Розподіл завдань тестів Комп'ютерного тренувального тестування за змістом і за формами є максимально наближений до тестів ЗНО з врахуванням специфіки комп'ютерного тестування.

Комп'ютерне тренувальне тестування триває 60 хвилин. Помилково набрані відповіді можна виправляти. Ваша робота буде перевірена, якщо до завершення часу або відразу після повідомлення про завершення тестування Ви натиснете кнопку "Відправити на перевірку".

Український центр оцінювання якості освіти орієнтується на вдосконалення технологічних аспектів зовнішнього незалежного оцінювання, наповнення банку тестових завдань, поширення знань про зовнішнє незалежне оцінювання серед учнівського загалу і педагогічної громадськості.
На сайті: підсумки ЗНО-2009, регіональні центри, реєстрація, нормативні документи, пробне тестування, коментарі та роз'ясненя, підготовка до ЗНО - 2010.
Зовнішнє незалежне оцінювання | Переходов: 418 | Добавил: Olga-ua |

Сайт відділу зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Новини на сайті пов'язані з проведенням зовнішнього незалежного оцінювання: перелік пунктів регістрації, зміни у термінах проведення ЗНО - 2010, реєстрація на пробне тестування - 2010.

Зовнішнє незалежне оцінювання | Переходов: 468 | Добавил: Olga-ua |