Сайт "SCHOOL-LAND-UA" лауреат VIII Всеукраїнського конкурсу MICROSOFT - 2011 "Вчитель-новатор"

               Освіта + Web

Вівторок, 22.10.2019, 09:08
Вітаю Вас Гость | RSS
ЗНО - онлайн

Меню сайту

Категорії розділу
Досягнення учнів [16]
Мала Академія Наук [5]
Internet-проекти, конкурси [17]
Самоосвіта на період карантину та зимових канікул [96]
Вивчаємо українську мову [48]
Комп'ютерна кафедра [65]
Вивчаємо English [0]
Study English [10]

Сайти випускників

Мир професій

Мир спорту

Мир авто

Мир музики

Таємниці історії

Foto щоденник

Синоптик


Карта

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Форма входу

Головна » Творча лабораторія учня » Мала Академія Наук

Вплив зірок на здоров'я і творчі здібності людини
Робота участника МАН
Карпенко Максима (11-А клас), учитель Агафонова Світлана Павлівна

Астрологічні знання відроджується у наш час зовсім не випадково. Згідно з прогнозом, зробленим стародавніми пророками-астрологами, наш час - час якісної зміни всій цивілізації. Це також час, коли від кожної людини потрібно зробити вибір. Ми живемо зараз в перехідну епоху, коли змінюються не тільки космічні цикли, але і все людство.
Популярність астрології з кожним днем стає все більше. А в необхідності її вивчення упевнені багато медиків, фізиків, працівників агропромислового комплексу, політиків. За даними західної статистики, на одного професійного астролога доводяться тисячі людей, які більш менш кваліфіковано, на рівні первинних відомостей, можуть тлумачити гороскопи, а також тисячі людей, спраглих пізнати себе, свій характер, зрозуміти своїх близьких і знайомих і за допомогою особистих гороскопів заглянути в таємниче майбутнє. Астрологія не залишила осторонь і мене. Тема розглядається мною як складова частина системи роботи над проблемою творчих здібностей людини. Працюючи в цьому напрямі я переконався в тому, що зірки роблять величезний вплив як на здоров'ї, так і на креативні здібності людини.
Мета роботи довести на історичних і сучасних фактах і подіях вплив планет сонячної системи на здоров'ї і творчі здібності людини.
Об'єкт роботи учні одинадцятих класів, дані медичної статистики.
Завдання роботи порівняти дані кардіолога, дерматолога, ендокринолога і психіатра. Досліджувати творчу активність учнів одинадцятих класів в період магнітних бурь. Гіпотеза розташування зірок і планет впливає на всі сфери життя людини.
Актуальність проблеми розглянутою мною велика. Статистика вказує, що наукові методи діагностики, а також найсучасніші лабораторні аналізи в 12% дають помилковий результат. Астрологія ж може допомогти лікарям, даючи ключі до природи і виникнення несприятливих симптомів. Твердий принцип астрології - зірки схиляють, але не примушують. Тому можна виправити здоров'я і подолати вплив планет самодисципліною, дієтою і внутрішньою гармонією.
2. АСТРОЛОГІЧНИЙ ПОГЛЯД НА НАРОДЖЕННЯ ЛЮДИНИ
Дуже часто в процесі життя, стикаючись з труднощами чоловік задає собі безліч питань: Чому одні народжуються здоровими, інші - ні? Чому одні по життю йдуть легко, іншим все дається із зусиллями? Чому виникає любов і ненависть?
Виникають та інші, на які теж, начебто немає відповідей: чому в окремих регіонах і республіках, де ще кілька років тому життя текло рівно, як тече спокійна річка, і раптом вулканами виникли непередбачені ситуації, спалахнули міжреспубліканські конфлікти і криваві зіткнення на національному ґрунті? Чому? Питань багато. Їх задає життя. А відповіді на безліч подібних «Чому?» дає астрологія. І не тільки дає відповіді, але може і наперед розкрити те, що закрите пеленою майбутнього. Адже все: Люди, міста, республіки, країни, континенти - все схильне до впливу Космосу. Ще в глибокій старовині люди фіксували положення світил. Вже тоді було відомо, що вони роблять прямий вплив на Землю. Відкриття взаємозв'язку земного і космічного послужили підставою для народження астрології.
А визначенням хвороб і можливої схильності до них по гороскопу займається медична астрологія. Розташування зірок в період народження людини указують на те, ким він був в минулому житті; на можливі в його житті труднощі; на схильність до захворювань; на творчі здібності. Сили магнітних полів Місяця, Сонця і зірок, проходячи крізь тіло новонародженого, встановлюють і визначають розташування електронів і протонів в атомах тіла, крові і кісток на все життя. І одна з головних цілей медичної астрології - попередити виникнення хвороб.
Медицина починає визнавати, що потреби людей в харчових елементах і вітамінах розрізняються. Але вже давно астрологи з'ясували, що кожному знаку Зодіаку і планеті властиві певні вимоги до їжі. Кожна людина носить в собі таємницю свого життя. У неї йде нескінченна прихована від очей робота Природи, та робота життя залишається поки на дослідженою, оскільки не доступна для фізичного спостереження. Цей «пропуск» може бути заповнений тільки стародавніми мудрістями, в яких мовиться, що людина приходить на землю, щоб виправити помилки свого минулого земного існування. Це, так зване, перевтілення. Нескінченним числом перевтілень, послідовних життів людина набуває все більш і більш життєвого досвіду, який реалізується в здібностях і характері особи. Всяке нове життя починається з того ступеня розвитку, на якому людина зупинилася в попередньому існуванні.
Розвиток свідомості кожної людини протікає за певним планом. У новому житті люди як би вивчають уроки, необхідні для переходу з одного класу в іншій, з одного життя в наступну. Людина удосконалює свій розум і душу. Свідомий розвиток людини може бути лише при свідомому зусиллі творчого розуму. А ознаками творчого розуму людини є не тільки його правильна оцінка себе, але і уміння змінюватися, пристосовуватися, проявляти гнучкість. У перебігу життя людині все належить зрозуміти і осмислити самому, розібратися в собі. Він повинен реалізувати себе.
Але пам'ять про прожиті життя все ж таки накладає на людину свій відбиток. Наприклад, вельми вражаючі відмінності, з якими люди однакових інтелектуальних сил, можливостей, освіти, сприймають яку-небудь нову галузь знань. Одна людина все схоплює відразу, а іншому теж саме дається насилу і напругою, він витрачає багато енергії на освоєння. Цим людям зазвичай вішають різноманітні «ярлики» неумійок і тугодумів. Та варто запропонувати їм абсолютно іншу галузь знань, як результат стає абсолютно іншим. Чому це відбувається? З погляду астрології відповідь проста: кожна людина сприймає «свою» галузь науки або творчості легко і швидко. Він лише відновлює свої колишні знання, тоді як інший вимушений набувати їх вперше. У попередніх життях людина встановила міцні відносини з іншими людьми, зв'язавши себе різноманітними боргами по відношенню до них. Саме ці відносини, зобов'язання і, головне, нереалізовані бажання служать підставою для визначення конкретного місця народження і дати майбутньої сім'ї.
Що ж до «сімейної схожості», то воно, зазвичай, пояснюється спадковістю. Але вчення про перевтілення пояснює це тим, що душа, що утілюється, прямує в таку сім'ю, яка доставляє їй, шляхом фізичної спадковості найбільш відповідне її особливостям тіла. А ось вже розумові, творчі і етичні якості не передаються по спадку. Але виховання і розвиток цих якостей в людині обов'язкові. Піфагор, ще багато років тому сказав: «з минулого закінчується майбутнє; з майбутнього минуле, а з союзу обох відбувається сьогодення - що тепер існує, з якого вони у свою чергу беруть початок». Іншими словами в теперішньому житті чоловік або отримує, або віддає борги життя попередньої.
Коли ж людина знаходить, так званий позитивний заряд свого біополя, то тоді душа більше не повертається на землю, а існує в іншому вимірі. При негативному заряді - вона перетворюється і удосконалюється. Тому, з погляду астрології, людина розглядається як частинка космічного простору, постійний зв'язок, що має з космосом. Але при цьому, «Зірки схиляють, але не зобов'язують».
ГРАФІК ВПЛИВУ МАГНІТНИХ БУРЬ НА ТВОРЧІ ЗДІБНОСТІ
УЧНІВ 11-А КЛАСУ(ЖОВТЕНЬ 2009) 
   о -  дні магнітних бурь
Основні предмети
Гуманітарні предмети
Категорія: Мала Академія Наук | Додав: Olga_Bratischenko (29.11.2009)
Переглядів: 1628 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Інтернет - безпека

Правова освіта

Наша бібліотека

Новини життя

Пошук

Форум-конференція
 • Музыкальный форум. (83)
 • Твоє віртуальне життя (62)
 • Журнал "Дніпро" запрошує літературні таланти! (28)
 • «100 человек, которые изменили ход истории» (114)
 • Державна атестація - 9 клас (56)
 • Твій вибір професії (102)

 • Друкувати сторінку


  1 вересня
  1 вересня
  1 вересня
  1 вересня
  1 вересня
  1 вересня
  Copyright MyCorp © 2019Конструктор сайтів - uCoz