П`ятниця, 19.04.2024, 18:00

Вивчаємо English [0]
Study English [10]

Головна » Творча лабораторія учня » Internet-проекти, конкурси

Міжнародний проект Unesco "This is our time "
Дітей захопила ідея участі у Міжнародному проекті UNESCO у формі «Об'єднати нації» - це 24 годинний Інтернет-марафон за участю школярів з 72 країн світу, коли потрібно відповісти на 256 питань дітей з інших країн світу, використовуючи будь-які джерела: електронні бібліотеки, пошукові системи Інтернет, енциклопедії і будь-яку наукову літературу. Попередньо діти повинні були скласти питання про Україну в номінаціях: історія, культура, суспільство, географія і спорт, причому двома мовами (російською і англійською) і відправити в оргкомітет. До участі в проекті почали підключатися класи початкової і середньої ланки, обираючи форми участі: Урок про Час, Галерея Часу, Дизайн Часу. Результати: наша команда «Ренесанс» - ДИПЛОМАНТ Міжнародного проекту ЮНЕСКО «Це наш час». Керівники секцій: Андрєєв В.І., Дем’янова С.М., Селюмінова О.В., Шаля О.А., Літвинов Ю.Ф., Квартіна Б.О.. Роботи учнів (учителі: Москат Н.Г., Вінтоняк Т.Р., Кулик Т.І., Василевська А.С., Агафонова С.П., Грипась І.А., Растворцева А.Н., Білоног С.В., Борсук Н.В., Марко В.А., Ніконова Т.А.) розміщені на сайті Центральної Штаб-квартири проекту ЮНЕСКО

A clock design School N6 , Druzhkovka City, Ukraine
Автор Осадча Марина,
Учитель Юшкіна Ольга Едуардівна
A clock design of mine depicts the cultural inheritance of my country. The eternal symbol of Ukraine is kobza-player who is depicted on the picture. His face is shadowed with sadness and suffering, Ukrainian people have passed through. But Ukraine has withstood all challenges owing to fellowship of its people who believed in happy future of their country. This belief can come to the reality as Ukraine progresses forward with each step done giving more chances for this to happen. I believe that all dreams of our great kobza-player, Taras Grigorievich Shevchenko, about Ukraine being a prosperous nation will come true in future.Kobza is a national musical instrument. Common folk playing it expressed their feeling towards their motherland and strive for prosperity. A clock is depicted in form of a kobza that is also a symbol of Ukraine independence because common folk usually sang songs of independence playing kobza. This clock denotes my respect to the history of the Ukraine, its virtues and people.

Дизайн часов Школа №6, г. Дружковка, Украина
Автор Осадчая Марина,
учитель Юшкина Ольга Эдуардовна
Созданные мною часы отображают культурное наследие нашей страны. Вечным символом Украины является кобзарь, изображенный на рисунке. В выражении его лица можно увидеть грусть, страдание через которые прошел украинский народ. Но Украина выдержала все испытания, выпавшие на ее долю, благодаря дружному народу, который верил в счастливое будущее своей страны. Эта вера может оправдаться, так как Украина с каждым годом делает все больше и больше шагов к прогрессу. Я считаю, что в будущем сбудутся все мечты нашего великого кобзаря – Тараса Григорьевича Шевченко о том, что Украина станет процветающей державой. Кобза является украинским народным инструментов, играя на котором, люди выражали свои чувства по отношению к своей стране, стремление к ее процветанию. На рисунке часы изображены в виде кобзы, которая также является символом независимости Украины, т.к. народ чаще всего пел песни о независимости под сопровождение кобзы. Эти часы отражают мое отношение к истории Украины, к её духовному развитию, мое уважение к ней и к моему народу.
Категорія: Internet-проекти, конкурси | Додав: Olga_Bratischenko (14.08.2010)
Переглядів: 627 | Рейтинг: 0.0/0