Середа, 08.05.2024, 05:29

Головна » 2013 » Березень » 4 » Золота медаль на IV Міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти - 2013"
Золота медаль на IV Міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти - 2013"
Золотою медаллю та дипломом у номінації "Створення та упровадження електронних навчально-методичних комплексів, рейтингових систем, обладнання, продуктів, програм та рішень для системи освіти”, нагороджена наша, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Дружківської міської ради Донецької області на IV Міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти – 2013”.  Педагогічний колектив школи також нагороджено дипломом "За вагомий внесок у розвиток національної освіти”. У рамках виставці були проведені круглі столи: «Всесвіт співпраці. Освітньо-інформаційне середовище як фактор цілісного розвитку особистості» - учасник Білоног Світлана Володимирівна та «Міжнародна інтеграція в регіональному вимірі» - учасник Братищенко Ольга Григорівна. У виставковому центрі "КиївЕкспоПлаза” двічі демонструвалася web-сторінка "Віртуальна виставка-презентація” (методичні матеріали 23 учителів нашої школи) та були представлені друковані матеріали педагогів школи:
- «Сузір’я талантів – XXI» - фотокнига переможців і лауреатів Міжнародних, Всеукраїнських і обласних олімпіад, конкурсів, проектів учнів нашої школи.
- Черняк Н.А. «О мово моя чарівна!» Міні-зошит підручник, 5 клас. Робота-лауреат Восьмого Всеукраїнського конкурсу Microsoft «Вчитель-новатор».
- Бордюгова Н.В., Паніна О.В., Братищенко О.Г. «Впровадження формули освіти майбутнього Освіта 2.0 = Освіта + Web 2.0» Робота-лауреат Восьмого Всеукраїнського конкурсу Microsoft «Вчитель-новатор».
- Білоног С.В. «Інноваційні підходи до ведення шкільного моніторингу» Робота презентована на обласному фестивалі педагогічних ідей «Інновації – освіті Донеччини XXI століття».
- Кулик Т.І., Білогурова С.С. «Впровадження профільного навчання в навчально-виховний процес» Робота презентована на Всеукраїнській науково-практичній конференції членів Асоціації керівників шкіл України.
- Братищенко О.Г., Руднєва А.Е., Москат Н.Г., Білогурова С.С., Семенова Н.О. «Математика + Інформатика» Методичний кейс з теми «Похідна. Інтеграл» Робота презентована на Всеукраїнському семінарі "Сучасні технології у навчанні інформатики» та має відзнаку.
- Вінтоняк Т.Р. «Методика развития одаренности детей на уроках литературы» Із досвіду роботи учителя з обдарованими дітьми – переможцями IV етапу Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури.
- Регеда Ю.О. «Майстерня успіху» Із досвіду роботи учителя з обдарованими дітьми – переможцями IV етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії.
- Сокольська Т.М. «Дидактичний аспект розвитку пізнавального інтересу при вивченні біології» Із досвіду роботи учителя з обдарованими дітьми – переможцями ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології.
-Кардовська І.В. «Професійне самовизначення. Авторська програма факультативного курсу» Робота презентована на Всеукраїнській науково-практичній конференції членів Асоціації керівників шкіл України
- Селюмінова О.В. «Крупицы золотой пыли. Сотворчество Учителя и Ученика в искусстве слова» Робота презентована на обласному конкурсі «Найкращий навчальний заклад щодо роботи з обдарованими дітьми»
- Руднєва А.Е. «Розвиток психічних процесів учнів на уроках математики з використанням комп’ютерних технологій» Робота учасник Дев’ятого Всеукраїнського конкурсу Microsoft «Вчитель-новатор» презентована на обласному конкурсі «Найкращий навчальний заклад щодо роботи з обдарованими дітьми»
- Земська І.Г. «Розвиток творчих здібностей учнів на уроках трудового навчання» Робота - учасник Дев’ятого Всеукраїнського конкурсу Microsoft «Вчитель-новатор» презентована на обласному конкурсі «Найкращий навчальний заклад щодо роботи з обдарованими дітьми»
- Растворцева А.П. «Використання методу складання інтелектуальних карт в навчанні іноземних мов з використанням технології співпраці» Робота – переможець ярмарку педагогічних ідей
- Москат Н.Г. «Нетрадиційні методи навчання на уроках математики – шлях до розвитку творчого мислення учнів» Матеріали роботи надруковані у журналах «Математика в школах України» та «Педагогічна скарбниця Донеччини»
- Яна Рибка «Игровые технологии на базе оксфордских учебных комплексов».

Тривала виставка упродовж 28 лютого – 2 березня 2013 року у виставковому центрі "КиївЕкспоПлаза”, яка презентувала громадськості, педагогам, науковцям, фахівцям органів державної влади широкий спектр досягнень національної системи освіти, творчі здобутки педагогічних і наукових колективів, досвід інноваційної модернізації усіх ланок освіти та міжнародної інтеграції.  У виставці цього року взяли участь 960 навчальних закладів з 27 регіонів України та 15 закордонних закладів освіти з Чехії, Естонії, Польщі, Словаччини, Росії, Франції, Австрії, Італії, США. На здобуття номінацій виставки було подано 608 конкурсних робіт. Оцінку якості поданих робіт проводили наукові інститути Національної академії педагогічних наук України, Інститут інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки. Організаторами виставки виступили Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України та компанія "Виставковий Світ”.
Переглядів: 719 | Додав: Olga_Bratischenko | Рейтинг: 5.0/1

«  Березень 2013  »