Середа, 08.05.2024, 10:40

Головна » 2009 » Грудень » 24 » Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу
Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу

Ущорічному регіональному конкурсі "Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу”для учнів 4 – 5 класів перемогу одержав Регеда Даніїл, учень 5-А класу нашої школи (учитель Черняк Наталя Анатоліївна). Щиро поздоровляємо Даніїла і його вчителя з перемогою! Хай виграні вами ноутбуки принесуть вам творчі успіхи!

Будь ласка, ознайомтеся з його творчою роботою.

...Як я мріяв здійснити мандрівку в часі та просторі! Не один раз мені снилися фантастичні подорожі. А разом з книжкою Олеся Ільченка «Таємниця старої обсерваторії» все просто. Книжка надзвичайна, в одну мить здійснила безліч моїх дитячих мрій. Разом з Оленкою та Владом, тепер моїми щирими друзями, я побував на планеті Муні, відвідав світ Юкеамоа, зустрівся з піратом Чорною Бородою, допоміг хлопчику Жені втекти із в’язниці Володаря. Ми потрапили у лицарські часи короля Імгарда, де разом з іншими воїнами хоробро билися проти химер, вивернів, гіппогрифів та драконів. За це мешканці Елонгреона були дуже вдячні. Скільки пригод подарував мені письменник! Скільки незабутніх вражень! Важко сказати, що сподобалося найбільше. Можливо, школа майбутнього, у якій навчаються діти загадкового світу Юкеамоа. Мені дуже закортіло посидіти за дивним пристроєм з об’ємним зображенням (біокомп’ютером) і створити якусь тваринку. А на Муні в мене аж слинка потекла, так хотілося поласувати разом із моїми новими друзями невеличкими летючими кульками, які виявилися морозивом з надзвичайним смаком тістечка, торта, шоколаду і морозива водночас. Крім приємних моментів подорожі, були й, відверто кажучи, мандри, які викликали в мене жах. Так шкода стало дівчинку, яку ледь не з’їли жуки, а як моторошно було сидіти з Владом та Оленкою у в’язниці, де дітям навіть начепили кайдани і годували якоюсь гидотою зеленого кольору. Під час битви за Елонгреон люди і чудовиська злилися в одне величезне море голів, лап, мечів, вогню і очей, що світилися від місячного проміння. Від цих подорожей я не отримав приємних вражень. Прочитавши книгу, зрозумів я багато речей. По-перше, як важливо мати вірного друга, який буде поруч у скрутну хвилину, щирі взаємини з ним. По-друге, будь-які неприємності можна подужати за допомогою розуму та кмітливості. По-третє, бути уважним на уроці, щоб не сталося біди. І найголовніше – слухати батьків. А ще я дізнався багато нових слів, значення яких з’ясовував за тлумачним словником. Хочу порадити прочитати цю книжку хлопчикам і дівчаткам свого класу і всім, хто любить пригоди.

Переглядів: 2693 | Додав: Natali | Рейтинг: 4.5/4

«  Грудень 2009  »