Середа, 12.12.2018, 18:35

Головна » 2018 » Листопад » 23 » Заходи в рамках Місячника профілактики правопорушень
Заходи в рамках Місячника профілактики правопорушень

З метою популяризаціі юридичних професій та в рамках місячника профілактики правових знань, учні закладу 23.11.2018 відвідали міське відділення Національноі поліціі. Екскурсія поліцейським відділком була для учнів дуже цікавою. Спочатку учнів зустрів та привітав новий начальник Дружківського ВП полковник поліціі Фадєєв Д.С. Він розповів учням в яких умовах сьгодні працює міська поліція. Потім учням розповіли як працює чергова частина. Інспектор ювенальноі поліціі капітан поліціі Біатов О.О. продовжив екскурсію учнів та показав ім оружейну кімнату, де поліцейські отримають та зберігають зброю. Але одним з самих цікавих місць для учнів став ІТУ ізолятор тимчасового утримання). Діти побачили кімнату,де відбуваються допрос злочинців та кімнату, в якій правопорушники зустрічаються зі своіми близькими. Потім учні нашоі школи були ознайомлені зі зброєю, яку використовують поліцейські. Майже всі діти дивляться фільми про роботу слідчіх-криміналістів, тому дуже цікавою для них стала розповідь експерта-криміналіста Савченко .Який показав учням своі інструменти та пояснив як працюють криміналісти сьогодні. Учні,отримали велике задоволення від цієі екскурсіі. А деякі навіть замислились над тим , щоб після школи піти вчитися вищі навчальні заклади МВС .

Переглядів: 18 | Додав: Lenochka | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2018  »