П`ятниця, 19.04.2024, 12:52

Головна » 2013 » Листопад » 18 » Всеукраїнський конкурс учнівської творчості
Всеукраїнський конкурс учнівської творчості
Перший та другий етапи конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням, під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» проводятся за такими номінаціями: «Література», «Історія України й державотворення». І етап конкуру -  до 30 листопада 2013 року, ІІ етап – 01 – 25.12.2013 року. Засідання журі  26.12.2013 о 14.30 у методкабінеті. Вимоги до конкурсних робіт:
1. Твори мають бути надруковані через 1,5 інтервала на папері формату А – 4, шрифт Times New Roman, кегль 14. Поля: ліве – 30 мм, нижнє й верхнє – по 20 мм, праве – 10 мм.
2. Роботи повинні мати рецензії фахівців.
3. Роботи мають бути написані за темою «Україна, як і Великий Кобзар, - вічні» (сім’я – родина – рід – народ – нація), різноманітні за жанром.
4. Збірка віршів повинні мати не менше 10 поезій. Поетичні доробки подаються в довільній формі.
5. Обсяг прозового твору – 15 – 25 друкованих сторінок.
6. До всіх творчих робіт (крім поезій) обов’язково додаються тези – анотації (короткий зміст роботи) обсягом до 2 сторінок.
7. Конкурсні роботи в номінації «Історія України й державотворення» мають складатися зі вступу, у якому автор обґрунтовує мету свого дослідження, основної частини, у якій розділи повинні мати назву та обов’язкове логічне завершення структурних компонентів основної частини, висновки. Список використаних джерел і літератури в алфавітному порядку. Вони мають носити дослідницький характер із обов’язковим залученням оригінальних джерел (джерела усної історії, архівні матеріали, матеріали періодики, мемуари, щоденники, кіно- та фотодокументи.
8. Конкурсна робота має виявити здатність самостійно осмислити проблему з обраної теми, творчо та критично її дослідити, уміння збирати, систематизувати та аналізувати джерела та літературу, формулювати висновки. 9. Роботи переможців повинні додатково мати копії паспортів учителів, які підготували учнів, копії паспортів або ксерокопії свідоцтв про народження. 10. До всіх творчих робіт з історії обов’язково додаються тези – анотації Ш(короткий зміст роботи0 обсягом до 2-х сторінок.

Критерії оцінювання
1. Проблемність, актуальність, новизна теми.
2. Оригінальність постановки проблеми.
3. Наявність джерел та літератури з проблеми.
4. Стан наукової розробки теми (при цьому слід урахувати, чи не розроблялась уже обрана тема, чи достатньо забезпечена джерелами тощо).
5. Структурування роботи.
6. Здатність збирати, систематизувати й аналізувати джерела та літерат
ру.
7. Уміння висловлювати думку, робити висновки й узагальнення.
8. Переконливість аргументації в роботі.
9. Авторська позиція.
10. Оформлення довідково – бібліографічного матеріалу.
11. Грамотність поданого тексту, дотримання вимог правопису.
12. Візуалізація поданого тексту (оформлення роботи).
Переглядів: 840 | Додав: Olga_Bratischenko | Рейтинг: 3.0/1

«  Листопад 2013  »