Сайт "SCHOOL-LAND-UA" лауреат VIII Всеукраїнського конкурсу MICROSOFT - 2011 "Вчитель-новатор"

               Освіта + Web

Середа, 17.07.2019, 11:02
Вітаю Вас Гость | RSS
ЗНО - онлайн

Меню сайту

Сайти випускників

Мир професій

Мир спорту

Мир авто

Мир музики

Таємниці історії

Foto щоденник

Синоптик


Карта

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Головна » 2011 » Вересень » 14 » Всеукраїнське змагання з європейської інтеграції "EUROPA NOSTRA"
09:59
Всеукраїнське змагання з європейської інтеграції "EUROPA NOSTRA"
Змагання проводиться у 24 областях України та АР Крим. Участь у змаганні можуть брати команди, які складаються з трьох учнів 8-11 класів загальноосвітніх шкіл України у віці від 14 років та одного вчителя або повнолітньої особи (далі опікун), яка могла би взяти на себе відповідальність за підготовку учнів до змагання, супроводження для участі у фінальному етапі, в разі перемоги команди в першому етапі змагання та супроводження у навчальному візиті до Бельгії, в разі перемоги команди в змаганні (далі команда). Старшокласники - члени команди повинні навчатись в одній школі, але можуть бути учнями різних класів.
 
Дорожні витрати команди для участі у заключному етапі змагання (за наявності підтверджуючих проїзних документів, але не дорожче вартості квитка класу купе), вартість проживання та харчування відшкодовуватимуться/покриватимуться організаторами. Страхування учасників на період подорожі та проведення змагання покриватиметься організаторами. Також організатори покривають витрати пов’язані з участю у навчальному візиті до Бельгії переможцям змагання (4 особи), вартість віз, страховки, міжнародного перельоту економ класом, проживання в готелі/хостелі, харчування. У навчальному візиті разом з учнями бере участь опікун, зареєстрований до участі в змаганні.
 
Всеукраїнське змагання серед школярів загальноосвітніх шкіл відбуватиметься в два етапи. Перший етап відбудеться восени 2011 року в мережі Інтернет, де учасники пройдуть тестування. На другий етап, який заплановано на зиму-весну 2012 р. запросять 15 команд з найвищим рейтингом з різних областей, які наберуть найбільшу кількість балів у своїй області за результатами тестування. 1. Перший етап. Регіональний. На цьому етапі формуються шкільні команди та здійснюється реєстрація для участі у змаганні. Команди складаються з 3 (трьох) учнів та одного повнолітнього опікуна, який бере на себе відповідальність за супроводження учнів до участі у фінальному етапі змагання, в разі перемоги команди в першому етапі змагання та супроводження до Бельгії в разі перемоги у змаганні. Кількість команд від однієї школи/класу – необмежна. У кожної команди має бути окремий опікун. Після формування команди необхідно здійснити її реєстрацію на Інтернет-ресурсі www.europanostra.info  в розділі "реєстрація". Реєстрація є відкритою до 30 листопада 2011 року.

Після здійснення реєстрації команда отримає доступ до тренувальних сторінок сайту, на яких учні зможуть навчитись користуватись системою перед змаганням. Доступ до навчальної фази буде закрито за 2 дні до початку змагання. Увага! Для тренування команді будуть відкриті 100 тестових питань. Після подання відповідей на питання команда завершає тренувальний етап та не може повернутись до запитань на які подано відповідь. Радимо проходити тренування всією командою. Час тренування не обмежується. Змагання відбуватиметься протягом 5 днів в перший-другий тиждень грудня 2011 р. Для кожної області буде визначено конкретну дату та час змагання. Час виконання тесту – 60 хвилин з моменту входження в систему. Під час змагання система міститиме як мінімум 300 тестових питань, які надаватимуться учасникам у випадковому порядку. Відповіді на питання подаються всією командою (потрібен 1 комп'ютер з доступом в Інтернет) . Якщо дві або більше команд в одній області наберуть однакову кількість балів, їм буде про це повідомлено і буде запропоновано взяти участь у додатковому раунді, який відбудеться після завершення тестування у всіх областях. В кожній області визначатиметься одна команда-переможець, яка набере найбільшу кількість балів. 15 команд з найвищим рейтингом, з 15 різних областей будуть запрошено до участі у наступному етапі змагання. Кожна команда, яка брала участь у змаганні матиме змогу отримати доступ до питань, на які було подано відповідь після завершення першого етапу. Система покаже відповідь команди та правильну відповідь. Питання матимуть по одній та по декілька правильних відповідей. За подання правильної відповіді на питання, яке має одну правильну відповідь система нараховуватиме бали та не зніматиме бали за подання неправильної відповіді. За подання кожної правильної відповіді на питання, яке має декілька правильних відповідей система нараховуватиме бали та зніматиме бали за кожну неправильну відповідь.
 
Результати першого (регіонального) раунду будуть доступні широкій громадськості. Повідомлятиметься команда переможець в кожній області та кількість балів, які набрала команда. 2. Другий етап. Національний. Другий етап змагання відбуватиметься в лютому 2012 року протягом двох днів. На цьому етапі командам-учасницям пропонуватиметься презентувати одну з країн ЄС та взяти участь в політичних дебатах, під час яких презентувати молодіжний проект, спрямований на покращення відносин між ЄС та Україною. Презентації не можуть бути суто мультимедійними. Мультимедійні презентації можуть використовуватись лише як елемент загальної презентації. Всі учасники команди мають бути залучені до підготовки та демонстрації презентації. Основним параметром оцінювання буде інноваційність та творчий підхід до створення презентації. Під інноваційністю слід розуміти не лише форми подачі інформації а і сучасність інформації про країну, максимально позбавлену стереотипності. Максимальний час презентації – 15 хвилин. Політичні дебати складатимуться з презентації молодіжного проекту, спрямованого на покращення відносин між Україною та ЄС (10 хвилин) та перехресних запитань (5 хвилин). Основними параметрами оцінювання будуть реалізм виконання проекту, логічність, співвідношення з реальною ситуацією, презентаційні навички, відсутність або наявність протиріч. Презентувати проект може один представник команди, проте участь у перехресному опитуванні можуть брати всі члени команди. Переможців визначатиме незалежне журі.

Заключний раунд змагання буде відкритим для присутності громадськості та ЗМІ. Терміни проведення конкурсу Реєстрація команд – 1 вересня - 30 листопада 2011 р. Перший (регіональний) етап – Інтернет-тест – 5 днів протягом першого-другого тижня грудня 2011 р. Оголошення переможців в кожній області та АР Крим – на наступний день після завершення першого (регіонального) етапу змагання. Другий (національний) етап - лютий-березень 2012 р. Навчальний візит до країни ЄС – навесні 2012. Точний термін узгоджуватиметься з переможцями. Нагородження учасників Нагородження переможців відбудеться відразу після завершення другого етапу змагання. Команда переможець отримає право на "Європейські канікули" - здійснення навчального візиту до Бельгії. Команди, які посядуть 2-ге та 3-тє місце отримають призи. Організатори не несуть відповідальності і не надають підтримки під час процедури оформлення закордонних паспортів та документів, необхідних для здійснення закордонних подорожей для неповнолітніх. Відповідальність під час здійснення закордонного навчального візиту за неповнолітніх членів команди несе опікун. Організатори надають підтримку у процедурі отримання віз для здійснення подорожі та організовують візит, включаючи міжнародну подорож, проживання та харчування в країні ЄС, реалізацію програми перебування в країні ЄС.
 
Джерело http://www.europanostra.info/

Переглядів: 668 | Додав: Olga_Bratischenko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Інтернет - безпека

Правова освіта

Наша бібліотека

Новини життя

Пошук

Календар
«  Вересень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Форум-конференція
 • Музыкальный форум. (83)
 • Твоє віртуальне життя (62)
 • Журнал "Дніпро" запрошує літературні таланти! (28)
 • «100 человек, которые изменили ход истории» (114)
 • Державна атестація - 9 клас (56)
 • Твій вибір професії (102)

 • Архів записів

  Друкувати сторінку


  1 вересня
  1 вересня
  1 вересня
  1 вересня
  1 вересня
  1 вересня
  Copyright MyCorp © 2019Конструктор сайтів - uCoz