Четвер, 25.04.2024, 17:43

Головна » 2012 » Серпень » 5 » Увага! Конкурс дитячої творчості "Я-творець"
Увага! Конкурс дитячої творчості "Я-творець"

Організатори Всеукраїнського конкурсу, видавництво "Пегас" прагнуть розвивати особистість в дітях, сприяти їхньому всебічному розвитку, тому переможці даного конкурсу не тільки отримають гарні призи – дитячі книжки видавництва, але й матимуть змогу брати безпосередню участь у створенні книжок! Це багатогранний конкурс для всіх, хто хоче продемонструвати свої таланти та здібності.

Для участі у конкурсі необхідно:

1. Написати вірш, оповідання або намалювати малюнок на будь-яку тему.
  2. Відправити свою роботу за адресою 61052, м. Харків, пров. Мало-Панасівський, 4/7 або на електронну пошту видавництва – pegas-publishing@mail.ru , обов’язково вказавши своє ім’я, прізвище, вік та номер телефону.

Кількість робіт від одного учасника – необмежена

У конкурсі можуть брати участь діти віком від 1 до 16 років

Усі надіслані роботи публікуватимуться на сайті видавництва

Конкурс дитячої творчості  триватиме до 15 вересня 2012 року, але редакційна колегія видавництва "Пегас"  визначатиме переможців кожні три місяці

Призи і нагороди

За підсумками трьох місяців визначатимуться по три автори найкращих віршів, оповідань та малюнків.  Вони отримають чудові призи – книжки від видавництва "Пегас".

Ті учасники, що посядуть перші місця, стануть експертами  "ДИТЯЧОЇ ЕКСПЕРТНОЇ РАДИ",  отримають диплом переможця, медаль,а також посвідчення експерта.  Відтепер вони  матимуть  можливість оцінювати книжки видавництва "Пегас", висловлювати своє захоплення та зауваження, а також брати участь у створенні нових книжок видавництва "Пегас".

Фото нових експертів "ДИТЯЧОЇ ЕКСПЕРТНОЇ РАДИ" будуть публікуватися на обкладинках книг, а також на сайті видавництва.

Ставайте експертами "ДИТЯЧОЇ ЕКСПЕРТНОЇ РАДИ" і разом з анізаторами створюйте найкращі книжки!

Джерело: Пегас
Переглядів: 654 | Додав: NatVik | Рейтинг: 5.0/1