П`ятниця, 19.04.2024, 13:16

Головна » 2010 » Травень » 7 » Педагогічна рада школи
Педагогічна рада школи
5 травня відбулося засідання педагогічної ради школи з порядком денним:
1.Комунікативно-орієнтовне навчання англійській мові в початковій школі
2.Стан охорони праці та ТБ у навчально-виховному процесі
З першого питання виступила директор школи Кулик Тетяна Іванівна, яка познайомила присутніх з особливостями комунікативного підходу, основними загальнодидактичними та методичними принципами, що визначають вимоги до уроку. Співдоповідачі – вчителі іноземної мови – довели, що творчість присутня на кожному уроці англійської мови в початковій школі: Растворцева Альбіна Павлівна професійно продемонструвала динамічність та інтенсивність навчальних дій усіх учнів на кожному етапі свого уроку; із захопленням молоді педагоги Кучма Людмила Олександрівна та Борсук Оксана Олегівна розповіли про високу активність учнів завдяки застосуванню ігрових видів діяльності та використанню яскравої наочності; з комунікативною направленістю всіх етапів уроку познайомила Грабовлюк Ольга Костянтинівна; емоційність та артистичність самого педагога продемонструвала Рибка Яна Олександрівна; поділилася досвідом із створення та підтримки високої мотивації учнів на уроці Писаренко Марина Миколаївна. Було вирішено активно впроваджувати в практику взаємовідвідування уроків та взаємоаналіз усіма вчителями іноземної мови (P.S. Першою до себе на відкритий урок із використанням презентаційних матеріалів запросила у 8-А клас Тетяна Іванівна Кулик).
З другого питання педради слухали заступника директора з виховної роботи Каранду Людмилу Михайлівну, яка доповіла про стан ТБ та охорони праці у навчальному закладі.
Переглядів: 861 | Додав: NatVik | Рейтинг: 4.0/3

«  Травень 2010  »