Четвер, 25.04.2024, 20:50

Головна » 2010 » Травень » 8 » Ніхто не забутий, ніщо не забуто!
Ніхто не забутий, ніщо не забуто!
7 травня старшокласники нашої школи, учні 9 та 10 класів були запрошені ДЖКК на театралізовано-музичну виставу, яку було присвячено 65 річниці Великої Перемоги. Пісні супроводжувалися фільмом про мужніх захисників Дружківки; сценки про підпільну організацію «Ленінська іскра» створили враження, що перед нами саме ті, юні захисники-підпільники, що віддали своє життя за Батьківщину.

Своїми враженнями від побаченого поділилися учениці 10-А класу:
«Це була вистава, яка вразила кожного з нас. Ми дізналися про юних підпільників, які не просто жили у нашому місті, але й стали на захист з перших днів війни. Вісімнадцятирічні Герої, які віддали життя за наше майбутнє, заслуговують на вічну, невмирущу пам'ять …» (Холманських Ганна)

«Багато героїв Великої Вітчизняної війни віддала фронту Дружківка, серед них був Павло Гребенюк, який очолив підпільну організацію «Ленінська іскра». Саме про роботу цієї групи творчо розповіли нам учителі та студенти житлово-комунального коледжу. Перед нашими очима промайнули страхітливі сорокові… Нам довелося разом із артистами пережити довгі хвилини чекання листів з фронту, страх за друзів та бажання помститися за нездійснені мрії юності…» (Пірожок Римма)

« Багато раз від старших та вчителів я чула історії війни, але цього разу про героїчні вчинки молоді мені розповіли мої однолітки, студенти ДЖКК. Лунали пісні воєнних літ, ми побачили історію, в якій було і кохання, і розпач, і справжня відвага та мужність…Неможливо було втриматися : блідли обличчя, на очах блищали сльози…І знову для нас прозвучали слова: НІХТО НЕ ЗАБУТИЙ, НІЩО НЕ ЗАБУТО! Слова, що викликали бажання прийти 9 Травня до парку Ленінської іскри та покласти квіти до пам’ятника тим, хто назавжди в наших серцях залишиться молодим…» (Безкоровайна Ілона)
Переглядів: 745 | Додав: NatVik | Рейтинг: 5.0/2

«  Травень 2010  »