Субота, 20.04.2024, 06:23

Головна » 2011 » Травень » 3 » Електронний форум педагогічних ідей «Інноваційність закладу визначається успішністю його вихованців»
Електронний форум здійснюється в рамках реалізації Обласної цільової програми підтримки та розвитку обдарованості «Надія Донеччини» на 2010-2011 рр. Форум дасть можливість виявити найбільш сучасні та результативні підходи до організації роботи з обдарованими дітьми на рівні навчального закладу, забезпечить можливості поширення кращого досвіду шкіл у вирішенні цієї проблеми. Етапи проведення форуму: Перший етап – надсилання електронних матеріалів за темою форуму на obdarovani2011@yandex.ua 29.04.2011 – 27.05.2011 Прийняття електронних розробок за темами форуму, рецензування. Другий етап – Розміщення кращих робіт на сайті інституту та їх обговорення педагогічною громадськістю.
28.05 – 30.06.2011 Обговорення у форумі, визначення кращих інноваційних ідей, досвіду роботи шкіл з теми форуму за адресою: htpp://forum.ippo.dn.ua
ІІ пол.. 2011 р. Опублікування кращих педагогічних ідей, досвіду в електронній збірці матеріалів.
Форум педагогічних працівників проходить як обговорення проблеми результативності запровадження інновацій у навчанні та вихованні з метою створення умов щодо формування і розвитку успішної особистості обдарованого учня. У рамках форуму обговорюються такі питання 1. Моніторинг як засіб створення умов творчого розвитку обдарованих учнiв та їх педагогів. 2. Розвиток обдарованості в процесі науково-дослiдницької роботи. 3. Розвиток обдарованості в умовах профілізації старшої школи. 4. Сучасні підходи до організації науково-дослідницької роботи старшокласників у системі Малої академії наук України. 5. Співпраця й кооперація закладів освіти і науки як запорука успішної роботи з обдарованими дітьми та учнівською молоддю. 6. Розробка авторських програм індивідуальних освітніх маршрутів із врахуванням індивідуальних здібностей обдарованих дітей. 7. Організацiя вiдпочинку та оздоровлення обдарованих дітей. 8. Проблеми на рівні загальноосвітнього навчального закладу в роботі з обдарованими учнями на можливі шляхи їх подолання.

У форумі можуть брати участь педагогічні працівники загальноосвітніх навчальних закладів області, які опікуються розвитком та підтримкою обдарованості та мають результати цієї роботи – досягнення обдарованих учнів на рівні обласних, всеукраїнських, міжнародних олімпіад, конкурсів, МАН, та методисти РМК(ММК), які опікуються роботою з обдарованими дітьми.

Надіслані на форум роботи проходять первинне рецензування, потім оцінюються учасниками форуму. Кращі розробки, ідеї публікуються в електронній збірці матеріалів. Контактна інформація: тел. кафедри соціально-гуманітарних дисциплін та методики їх викладання 348-99-36, в.о.зав. кафедри Бухлова Наталія Василівна e-mail: obdarovani2011@yandex.ua з позначкою «Форум ОД»

Переглядів: 1103 | Додав: Svetlana_Belogurova | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2011  »