Субота, 27.04.2024, 03:28

Головна » 2014 » Грудень » 5 » До Дня Збройних Сил України
До Дня Збройних Сил України

Ще з давніх-давен Україна славилася своїми мужніми та відважними чоловіками. Воля до незалежності, до самостійності, бажання захистити себе, свою оселю, рідних та близьких завжди текла в крові кожного українця. Тому, із прийняттям Незалежності України, ще в 1993 році постановою Верховної Ради України було засновано День збройних сил України, день усіх мужніх, сильних, відважних чоловіків нашої неньки-Батьківщини. Поряд із сьогоднішніми солдатами та воїнами це свято відзначають і майбутні герої нашої країни - молодь та підлітки. З нагоди Дня збройних сил України протягом тижня 1-5 грудня в школі було проведено ряд заходів.

Початок тижня ознаменували уроки мужності та години спілкування проведені класними керівниками у 1-11 класах. Протягом тижня проходив конкурс стіннівок "Хоробрі серця"  серед учнів 5-11класів.

Особливе враження справила на учнів 4б класу  зустріч з бійцями АТО на бібліотечному уроці виховання у міській дитячій бібліотеці. Хлопці розповіли про те «як там на війні». Менше всього хотіли ділитися проблемами та говорити про поранення, найтеплішими словами згадували своїх батьків та близьких.

За ініціативою відділу освіти та міського методичного кабінету з питань освіти у нашій школі було проведено акцію, щодо збору коштів на придбання сучасного реанімаційного устаткування  для машин швидкої допомоги (реанімобілів)  у рамках  військово-патріотичного проекту  "Хоробрі серця". У ході акції було зібрано та передано до ММК 500 грн. Достойним підсумком тижня став концерт до Дня збройних сил України «Хоробрі серця». Метою спільної роботи адміністрації,  вчителів, учнів та їх батьків було залучення усіх бажаючих до підготовки та проведення заходу, щоб через сприйняття історичних подій сьогодення виховувати справжніх патріотів України, громадян з активною життєвою позицією. Через патріотичну поезію, пісні, танці підібрані відео та фотоматеріали учасники заходу згадали та проаналізували трагічні події минулого року, продемонстрували велику пошану захисникам України, висловили їм свою вдячність та підтримку.

Переглядів: 636 | Додав: Helena | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2014  »