Неділя, 19.11.2017, 02:51

Головна » 2017 » Квітень » 27 » Дзвони Чорнобиля
Дзвони Чорнобиля
26 квітня є днем пам'яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, науковців, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам'яті українського народу.
День, коли світ розділився на «до» і «після». День вибуху на 4-му блоці Чорнобильської атомної електростанції. З моменту катастрофи минуло вже багато років, але біль залишився... Молоде покоління пам'ятає, вшановує, і з острахом вдивляється у ті страшні події.
До роковин Чорнобильської катастрофи у нашій школі були проведені наступні заходи:
- тематична лінійка «Буяло, цвіло, вирувало життя...Тепер зосталося лиш одне каяття. Пам’ятаймо чорнобильський квітень»
- єдиний урок-реквієм  «Дзвони Чорнобиля»
- круглий стіл «Сторінки історії… Уроки Чорнобиля…»
- бесіди «Трагедія на Чорнобильській АЕС»; «26 квітня 1986р… АЕС – добре чи погано»; «30-річчя страшної трагедії».
- перегляд документальних фільмів до роковин Чорнобильської катастрофи («Чорнобиль – секунда до трагедії…», «Чорнобиль, життя в смертельній зоні»).
Час невпинно рухається вперед, змінюється світ, змінюємося ми, поступово, події тих років забуваються... Та незважаючи на це, крізь роки вона продовжує боліти. Ця трагедія сколихнула не тільки Україну, а й увесь світ. Тому ми не маємо права забути.

Переглядів: 257 | Додав: Helena | Рейтинг: 5.0/1

«  Квітень 2017  »