П`ятниця, 26.04.2024, 13:26

Всеукраїнська Інтернет-олімпіада [33]
У розділі зібрані матеріали X Всеукраїнської Інтернет-олімпіада - 2010: положення, умови, регістрація, завдання.
Міжнародний конкурс з інформатики "Бобер" [11]
Науково-методичні публікації [51]
Авторські сучасні творчі уроки [46]
Весела математика у малюків [6]
Віртуальна дитяча енциклопедія [202]
У цьому розділі зібрані творчі роботи учнів нашої школи з різних предметів
Методичні об'єднання учителів [646]
Кабінет управління [109]

Головна » Методична лабораторія учителя » Науково-методичні публікації

ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТА WEB-ТЕХНОЛОГІЙ ПРИ НАВЧАННІ МАТЕМАТИКИ У ШКОЛІ
[ Викачати з сервера (480.5 Kb) ] 24.12.2012, 10:42
Автори: Білогурова Світлана Станіславівна,
Братищенко Ольга Григорівна
Анотація. Постійно-діючий проект «Використання інформаційних та веб-технологій у загальноосвітній школі» – переможець другого та лауреат восьмого Всеукраїнського конкурсу Microsoft «Вчитель-новатор» містить педагогічну модель навчання математики з використанням комп’ютерних та web-технологій шкільного сайту "SCHOOL-LAND-UA" http://school6.at.ua/

Постановка проблеми. У недалекому майбутньому ми житимемо в цифровому світі: мільярди комп’ютерів у мережі зроблять інформацію доступною кожному в будь-який час, у кожному кутку планети. Для створення та розвитку цифрового світу потрібні кваліфіковані кадри – інформаційне грамотні, із нестандартним мисленням, які вміють працювати з високою продуктивністю. Сьогодні актуальним для освітян є питання впровадження новітніх інформаційних технологій в навчально-виховному процесі. Сучасна освіта передбачає створення таких умов, при використанні комп’ютерних технологій, що навчальний матеріал стає предметом активної практичної та розумової діяльності кожного учня. У такий спосіб не тільки забезпечується глибоке розуміння, збільшуються можливості пам’яті, підвищується комп’ютерна грамотність, обумовлюється успішний перехід до вищого ступеня пізнання та відповідного йому критичного та творчого рівня мислення.
Категорія: Науково-методичні публікації | Додав: Olga_Bratischenko
Переглядів: 789 | Завантажень: 141 | Рейтинг: 0.0/0