Сайт "SCHOOL-LAND-UA" лауреат VIII Всеукраїнського конкурсу MICROSOFT - 2011 "Вчитель-новатор"

               Освіта + Web

Середа, 24.04.2024, 13:21
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум - конференція » Test category » Test forum » Зовнішнє незалежне оцінювання. (Проблеми. Пошуки. Новини.)
Зовнішнє незалежне оцінювання.
Olga_BratischenkoДата: Понеділок, 04.01.2010, 21:38 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





Зовнішнє незалежне оцінювання. Рекомендації учителів, психологів, студентів, учнів.
Ваш успіх - у Ваших руках!
Увага! Реєстрація для участі в зовнішньому незалежньому оцінюванні розпочалася! Поспішайте! ah :ah: ah
З 15 грудня 2009 розпочалася реєстрація бажаючих взяти участь в зовнішньому оцінюванні навчальних досягнень, яке відбудеться у 2010 р. Український центр оцінювання якості освіти одразу ж відкрив доступ до персональних сторінок осіб, які зареєструвалися для участі в зовнішньому оцінюванні.

Користуючись PIN-кодом, зазначеним у сертифікаті, кожна особа, яка зареєструвалася для проходження зовнішнього оцінювання, через 3-4 дні після реєстрації може зайти на свою персональну сторінку, розміщену на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. На персональній сторінці подано інформацію про особу, перелік предметів, вибраних нею для складання тестів.
Увага! У майбутньому на персональних сторінках розміщуватимуться запрошення до пунктів тестування та інформація про результати зовнішнього оцінювання.
ЗНО починається з реєстрації! Зроби свій перший крок - не відкладай реєстрацію! wacko

Прикріплення: 8841311.gif (5.8 Kb)
 
Olga_BratischenkoДата: П`ятниця, 03.06.2011, 17:25 | Повідомлення # 71
Група: Видалені





Зовнішнє незалежне оцінювання 2011 року
Основна сесія № 1 та сесія №2
Відповіді на завдання тесту з української мови і літератури
Прикріплення: Vidpovid_Ukr.doc (90.5 Kb) · VidpUKR2.pdf (173.8 Kb)
 
Yana_RybkaДата: Вівторок, 07.06.2011, 00:14 | Повідомлення # 72
Група: Видалені





узнаете тексты???
http://www.ramonaborthwick.com/blog/tag/ear-recognition/

http://lindaleemorrison.blogspot.com/2008....ad.html

http://www.nhlbi.nih.gov/health/public/sleep/healthysleepfs.pdf

http://billingsgazette.com/lifesty....e0.html

и о каких учебниках можно говорить при подготовке, если тексты для ЗНО берутся из блогов??????

Додано (07.06.2011, 00:14)
---------------------------------------------
Задание 1
1. student profile;
2. extracurricular activities;
3. housing and facilities;
4. information resources;
5. information system

Задание 2
6.behave is a dishonest...
7.Turning their...
8.elderly people rarely...
9.the student`s learning style differs...
10.principles

Задание 3
11.Jay Dickman - has got an award...
12.Kitty Coley - uses sports activities...
13.Michael Melford - teaches people about...
14.Tierney Thys - is an underwater world...
15. Kurt M. - specializes in mountauin...

Задание 4
16. the brain shuts off...
17. different things happen
18. you are more likely..
19. they change throughout...
20. that adults need...
21. you get enough sleep

Задание 5
22.arguing
23.off
24.like
25.taking
26.himself
27.desingned
28.lined up
29.travelled
30.project
31.by
32.challenge
33.tendency

Задание 6
34.more
35.songbirds`
36.to attract
37.the better
38.are born
39.aren`t found

40.known
41.hearing
42.to remember
43.tend
44.are tired
45.most
 
Olga_BratischenkoДата: Вівторок, 07.06.2011, 18:07 | Повідомлення # 73
Група: Видалені





Вариант_5000 (для Марины)
Прикріплення: Variant-5000.doc (308.0 Kb) · Variant-8000.doc (485.0 Kb)
 
Olga_BratischenkoДата: Вівторок, 07.06.2011, 21:54 | Повідомлення # 74
Група: Видалені





Абитуриентик, ты почти у цели
Еще одно усилие - и все!
Желаю, чтобы шаг ты этот сделал
Непринужденно, весело, легко.


Ни пуха ни пера! :)

Прикріплення: 5270950.jpg (5.7 Kb)
 
RimYsikДата: Середа, 08.06.2011, 23:06 | Повідомлення # 75
Група: Видалені





Любимая наша Ольга Григорьевна,
спасибо Вам за то, что вы помогли нам подготовиться к ЗНО, рассказывали как решить самые трудные задачи, и всегда верили в наши силы!Вы всегда верили в нас и подбадривали..и это не просто так.. мы перестали сомневаться в себе и начали верить в то, что всё в наших силах..!
Благодаря Вам для 11-А =) математика стала ближе и понятней.
А ваши шуточные маленькие подарочки! Каждый из нас повесил их если не на телефон то на ключи..это как наш талисман - оберег...
Ольга Григорьевна, спасибо вам за всё.Вы самый лучший учитель
мы вас очень любим
и уже скучаем flowers flowers flowers flowers flowers flowers flowers
 
Olga_BratischenkoДата: Субота, 11.06.2011, 13:23 | Повідомлення # 76
Група: Видалені





Тестовий бал зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з математики обчислюється як арифметична сума всіх набраних балів за кожне виконане завдання тесту
У 2011 році максимально можливий тестовий бал за виконання завдань тесту з математики – 51.
Визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з математики здійснюється у два етапи. На першому етапі визначається тестовий бал учасника зовнішнього оцінювання (максимум – 51 бал). На другому етапі, на основі тестового балу визначається рейтингова оцінка результатів учасника зовнішнього оцінювання за 200-бальною шкалою.

За правильне (частково правильне) виконання завдань тесту з математики можна отримати:

- за завдання з вибором однієї правильної відповіді: 0 або 1 тестовий бал.
- за завдання на встановлення відповідності (логічні пари): 0, 1, 2, 3, 4 тестових бали. В залежності від кількості правильно встановлених відповідностей.
- за завдання з короткою відповіддю: 0 або 2 тестових бали.

Після визначення тестового бала з математики визначається оцінка учасника ЗНО за шкалою від 100 до 200 балів – рейтинговий бал. Цей бал використовується при складанні рейтингового списку абітурієнтів при вступі до вузів України.

Для оцінки результатів учасника зовнішнього оцінювання за 200-бальною шкалою використовується Таблиця переведення тестових балів в рейтингову шкалу від 100 до 200 балів (див. нижче).

Таблиці переведення тестових балів у рейтингову шкалу від 100 до 200 балів, кожного року оприлюднюються Українським центром оцінювання якості освіти (УЦОЯО) після перевірки правильності виконання завдань кожного учасника тестування з кожного окремого предмета.

Таблиці оприлюднюються протягом 10 – 15 днів після завершення тестування. Однак, для приблизного розрахунку рейтингового балу абітурієнти все ж таки можуть використовувати таблиці минулого року.

До уваги абітурієнтів – таблиці перерахунку тестового бала у 200-бальну шкалу наведені у цій темі передбачають приблизний розрахунок рейтингового бала.
У цій статті використані таблиці перерахунку тестових балів у 200-бальну шкалу минулого року (І та ІІ сесії, у минулому році тестування з математики відбувалось у дві сесії). У чистому вигляді використання таблиць минулого року неможливе.

Перевід суми набраних балів на тестуванні з математики в унормовану 200-бальну шкалу оцінювання визначається рядом наступних чинників: максимальною кількістю балів, що може отримати учень; складністю тестового завдання; фактичними результатами, що одержали учасники тестування у цьому році.

Зважуючи на те, що формула перерахунку в цьому році залишається такою ж, якою вона була у 2010 році; припускаючи, що складність тестових завдань відповідає складності минулого року; а фактичний максимальний бал не сильно відрізняється від минулорічного, ‑ до уваги слід брати тільки максимальну кількість балів за виконання всіх тестових завдань - (минулого року – 53 бали, цього року – 51).

Отже, кожен бажаючий може орієнтовно вирахувати свій бал у такий спосіб: помножити свій набраний бал на коефіцієнт 1,04 (одна ціла чотири сотих) і застосувати цей бал до таблиці 2010 року.

У будь-якому випадку, всім абітурієнтам слід зауважити, що остаточний результат буде відомий тільки після перевірки всіх тестових завдань УЦОЯО, оскільки при розрахунку шкали переведення у 200-бальну систему використовуються результати, які фактично отримали абітурієнти на тестуванні у цьому році.
Прикріплення: ____2010_.doc (106.5 Kb)
 
Olg@-K@g@nov@Дата: Четвер, 07.07.2011, 13:50 | Повідомлення # 77
Група: Видалені





Закончился 10 класс, впереди лето, ещё есть немного времени отдохнуть, а как только наступит 1-е сентября, пора вновь приступать к работе, каждое утро просыпаться рано и торопиться в школу за новыми знаниями. Теперь, как задумаюсь, не верится, что я -одиннадцатиклассница. biggrin Я думаю, что каждый первоклашка хочет поскорее вырасти и учиться в 11 классе. Я, обучаясь в младших классах, с интересом смотрела на выпускников, удивлялась, какие же они взрослые и ответственные, хотела быть, как они. surprised Вот этот год настал... и я понимаю, что это - огромная ответственность, ведь скоро мне предстоит сдавать ЗНО...Я хочу обратиться за советом к учителям и выпускникам, которые уже прошли это испытание. smile Как лучше подготовиться к ЗНО? Какие источники смогут мне помочь укрепить, дополнить и систематизировать мои знания? biggrin smile
 
Татьяна_SokolskajДата: Понеділок, 22.08.2011, 22:56 | Повідомлення # 78
Група: Видалені





Як приємно читати у новинах сайта:
Випускники 2011 року, колишні учні 11-А класу, після вступної кампанії нарешті отримали довгоочікувані місця у кращих ВУЗах України.
Ми вітаємо:
Безкоровайну Ілону – студентку Київського національного лінгвістичного університету;
Кардовську Ілону, Холманських Ганну, Косенко Марину – студенток Харківського національного економічного університету;
Жиляєву Юлію – студентку Київського національного економічного університету ім. В.Гетьмана;
Кардовську Аліну – студентку Харківської юридичної академії ім. Ярослава Мудрого;
Манжар Яну – студентку Харківського національного медичного університету;
Приходька Дмитра – студента Харківського національного аграрного університету;
Коробкіну Алевтину – студентку автомобільно-дорожного інституту ДВНЗ Донецького національного технічного інституту;
Жемелу Марію – студентку Костянтинівського медичного училища;
Пірожок Римму - студентку ДДМА.

Я теж дуже-дуже вітаю усіх випускників! Натхнення вам і веселого студентського життя!
 
Olga_BratischenkoДата: Понеділок, 31.10.2011, 19:05 | Повідомлення # 79
Група: Видалені





1 листопада розпочнеться реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2012 року. Реєстрація осіб, які виявили бажання взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО) 2012 року, розпочнеться 1 листопада та триватиме до 30 листопада 2011 року включно. Пробне тестування проводитиметься 24 та 31 березня 2012 року з усіх предметів, винесених на ЗНО-2012. Детальну інформацію щодо особливостей проходження пробного зовнішнього незалежного оцінювання, порядку реєстрації, графіка проведення тестувань розміщено на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Охочим ознайомитись з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання необхідно зареєструватися на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти та оплатити послугу в банківських установах України. Вартість одного пробного тестування 84 грн.

Пробне тестування відбудеться:
- 24 березня 2012 року – з української мови і літератури, іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської мови), біології, фізики;
- 31 березня 2012 року – з історії України, всесвітної історії, математики, хімії, географії, російської мови.
Початок проведення тестування з кожного предмета – 11:00. Пробне тестування відбудеться за кошти фізичних або юридичних осіб.
 
Ilonochk@Дата: Середа, 02.11.2011, 10:41 | Повідомлення # 80
Група: Видалені





Шановні одинадцятикласники!
Я звертаюся до вас із порадою, а точніше з проханням.
Упевнена, уже всі зрозуміли, подорослішали і взялися за діло, так що бажаю вам наснаги у підготовці до ЗНО! Головне не здаватися і вірити!
А моє прохання - цінуйте кожну хвилину навчання у школі ( Це ще дитинство, і як би вам не хотілося б скоріше подорослішати, не поспішайте! Ви встигнете, як тільки вам скажуть останній результат з якогось предмету з ЗНО), бережіть друзів, дякуйте вчителям - це ваша сім'я! Проводьте більше часу із однокласниками, ви сумуватимете..дуже...
Зараз я зазадрю вам smile Хоча у мене і нове життя, нові друзі, купа вражень і переживань, ще більше уроків і занять, та я сумую. Я досі хочу прокинутися вдома, зібратися, зрозуміти,що запізнююся, влетіти у клас на останній хвилині перерви, почути голос Наталі Вікторівни, що вже сміючись сварить мене за "майже" запізнення, перецілувати всіх своїх дівчаток і Дмитра, і навчатися, у рідній школі... smile sad smile
Тож цінуйте дитинство, школярі!
 
Форум - конференція » Test category » Test forum » Зовнішнє незалежне оцінювання. (Проблеми. Пошуки. Новини.)
Пошук:

1 вересня
1 вересня
1 вересня
1 вересня
1 вересня
1 вересня
Copyright MyCorp © 2024