П`ятниця, 26.04.2024, 07:15

Головна » 2011 » Жовтень » 4 » Всеукраїнський конкурс на кращий конспект уроку з позакласного читання сучасної української літератури
На виконання листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти №1.4/18-2949 від 19.09.2011, з метою популяризації української літератури, розвитку інтересів учнів до читання, покращання якості та ефективності процесу читання у 2011-2012 н.р. оголошується Всеукраїнський конкурс на кращий конспект уроку з позакласного читання сучасної української літератури у 5-9 класах загальноосвітніх навчальних закладів.
1.Загальні положення
 2.Мета Конкурсу
Конкурс проводиться з метою заохочення педагогів та учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів до систематичного читання сучасної української літератури задля постійного підвищення культурного рівня та покращання якості й ефективності процесу читання.
3.Завдання Конкурсу
Популяризація сучасної вітчизняної книги (зокрема книг, виданих видавництвом «Грані-Т») та розвиток читацьких інтересів, культури читання учнів загальноосвітніх навчальних закладів; посилення ролі української книги в розвитку юних громадян України.
4.Організація та проведення Конкурсу
Організаторами Конкурсу є Інститут інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, видавництво «Грані-Т».
5.Учасники Конкурсу
До участі в Конкурсі запрошуються вчителі української мови та літератури загальноосвітніх навчальних закладів.
6.Порядок і терміни проведення
Конкурс проводиться з 1 листопада до 1 квітня 2012 року.
7.Вимоги до конспекту уроку
Конспект уроку повинен бути надрукований через 1 інтервал чотирнадцятим шрифтом на папері А-4. Кожен учасник Конкурсу обов’язково повинен вказати прізвище, ім’я та по батькові, навчальний заклад, село (селище), місто, район та область і надіслати за адресою: Інститут інноваційних технологій і змісту освіти, вул. Урицького, 36, 03035, м.Київ (електронна пошта: so@iitzo.gov.ua).
8.Підбиття підсумків Конкурсу
Надіслані на Конкурс конспекти уроків рецензуються членами журі, результати вносяться до протоколу підсумкового засідання. Переможці Конкурсу нагороджуються грамотами Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, цінними подарунками видавництва «Грані-Т». Конспекти переможців планується надрукувати у фахових часописах.
Переглядів: 2323 | Додав: Olga_Bratischenko | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2011  »