Субота, 16.12.2017, 05:10

Головна » 2017 » Вересень » 16 » Місячник «Увага! Діти на дорозі»
Місячник «Увага! Діти на дорозі»

Мета проведення Місячника "Увага! - Діти на дорозі!" і всіх профілактичних заходів, які були проведені з 20 серпня до 20 вересня, – забезпечення безпеки маленьких пішоходів дорогою до школи. Правоохоронці закликають і батьків приділити необхідну увагу безпеці дітей на дорозі.
Літні канікули завершилися, а це означає, що на вулицях міст та селищ знову побільшало маленьких пішоходів. Аби нагадати дітям Правила дорожнього руху, призабуті за літній період, інспектори ДАІ провели у перші дні вересня уроки з правил безпечної поведінки на дорозі, постійно забезпечуючи чергування біля шкіл для безпечного пересування дітей до місць навчання.
Шановні батьки, Вам потрібно приділити більше уваги своїм малюкам! Пам’ятайте – безпека ваших дітей насамперед залежить від вас. Не полінуйтеся вкотре нагадати дітям основні правила безпечної поведінки на дорозі, пройдіть з ними маршрутом від будинку до школи, звертаючи увагу на особливості дорожнього руху. І, звичайно, дотримуйтесь правил самі, адже найкраще навчання – це ваш особистий приклад правильної поведінки.
В нашій школі з 20 серпня по 20 вересня 2017 року в рамках проведення місячника «Увага! Діти на дорозі» у школі проходили профілактичні заходи. Головною метою яких збереження життя і здоров'я дітей на дорогах. Серед учнів школи пройшли конкурси малюнків та плакатів «Безпека – це життя!», виховні години та тематичні уроки, шефський десант, театралізовані зустрічі, круглі столи.

Переглядів: 41 | Додав: Helena | Рейтинг: 0.0/0

«  Вересень 2017  »