Вівторок, 19.06.2018, 18:06

Головна » 2018 » Травень » 17 » Конкурс освітніх проектів від "Київстар" в рамках міжнародної ініціативи Make Your Mark

У Харкові презентували результати конкурсу освітніх проектів від учителів українських шкіл. Конкурс проходив в рамках соціально-освітньої ініціативи «Make your Mark», яку реалізовує компанія «Київстар». Для участі в проекті свої ідеї надіслали понад 100 вчителів з 19 областей України. З усіх заявок журі конкурсу відібрало 22 переможця, розробки яких отримали фінансування на загальну суму 1,5 мільйони гривень. За словами менеджера зі зв’язків з громадськістю «Київстар» (Схід) Володимира Буга, проекти учасників мали бути інноваційними, виходити за рамки шкільної програми та не фінансуватися державою. Це головні критерії відбору для участі в конкурсі.В число переможців конкурсу в рамках «Make your Mark»» увійшли розробки зі Східної України. Серед них – харківський проект «DOTS», «Робоклуб Маріуполя» та «Експериментальний майданчик АРД (активний, розумний, дослідник)» (м. Дружківка).

"В подобном проекте мы впервые приняли участие. Для наших детей это огромная победа. Новая интерактивная доска уже в нашей школе, в новом учебном году начнем с ней работу. Для детей все интересною, все в новинку и теперь у них будет намного больше возможностей для развития и реализации собственных учебных проектов", – отметила Анжела Руднева, проект АРД (Дружковка).

Довідка. Make Your Mark — загальнонаціональна соціально-освітня ініціатива компанії «Київстар», що діє в рамках однойменної глобальної програми міжнародної групи компаній VEON з 2015 року. Проект спрямований на підтримку талановитих школярів, студентів-програмістів, стартаперів та молодих підприємців. Ініціатива передбачає підтримку українських школярів, які демонструють найкращі результати в точних дисциплінах — природничих науках, технологіях, включаючи інформаційні, а також в інженерії, робототехніці та математиці.

Переглядів: 24 | Додав: Nessy_Maria_Hrebet | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2018  »