Четвер, 25.04.2024, 09:07

МО фізики, біології, хімії [74]
МО початкової школи [67]
Методичне об'єднання класних керівників [85]

Головна » Методична лабораторія учителя » Методичні об'єднання учителів » Методичне об'єднання класних керівників

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Дружківської міської ради Донецької області
15.03.2016, 13:06

Адреса: вул. Косарєва, 7,  м. Дружківка, Донецька область, 84205, Україна

Тел.: 062-67- 4-22-16

E-mail: school6-ua@yandex.ru

Http://school6.at.ua/

Експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського рівня. Працюємо над створенням власної моделі інноваційного розвитку «Школи-новатори». Впроваджуємо формулу освіти майбутнього «Освіта 2.0 = Освіта + Web 2.0». Фіналісти конкурсів «1 учень -1 комп’ютер», «Європейські школи за живу планету», переможці ІІ та лауреати VIII Всеукраїнського конкурсу «Вчитель-новатор». Місія закладу освіти: створення стимулюючого середовища, що припускає сполучення гармонійності, психофізіологічної комфортності, стимуляції пізнавальних інтересів, орієнтації на європейський стандарт освіти.

Secondary School 6, Druzhkovka, Donetsk Region

Address:  Kosareva Street,7, Druzhkovka, Donetsk Region, 84205, Ukraine

Теl.: 062-67- 4-22-16

E-mail: school6-ua@yandex.ru

Http://school6.at.ua/

Our school is an experimental educational institution in Ukraine. We work on our own model of innovative development “Innovative schools”. We introduce the following approach to future education “Education 2.0 = Education + Web 2.0”. We are finalists of the following contests: “Computer for every pupil” and “European schools for alive planet”. Also we are winners of the Second All-Ukrainian “Innovative teacher” contest and are laureates of the Fourth one. Our school’s mission: to create encouraging, harmonious and psychologically comfortable environment, stimulating interest in learning and orientation to European standards of education.

Категорія: Методичне об'єднання класних керівників | Додав: Olga_Bratischenko
Переглядів: 486 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0