Сайт "SCHOOL-LAND-UA" лауреат VIII Всеукраїнського конкурсу MICROSOFT - 2011 "Вчитель-новатор"

               Освіта + Web

П`ятниця, 26.04.2024, 00:10
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум - конференція » Test category » Test forum » Зовнішнє незалежне оцінювання. (Проблеми. Пошуки. Новини.)
Зовнішнє незалежне оцінювання.
Olga_BratischenkoДата: Понеділок, 04.01.2010, 21:38 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





Зовнішнє незалежне оцінювання. Рекомендації учителів, психологів, студентів, учнів.
Ваш успіх - у Ваших руках!
Увага! Реєстрація для участі в зовнішньому незалежньому оцінюванні розпочалася! Поспішайте! ah :ah: ah
З 15 грудня 2009 розпочалася реєстрація бажаючих взяти участь в зовнішньому оцінюванні навчальних досягнень, яке відбудеться у 2010 р. Український центр оцінювання якості освіти одразу ж відкрив доступ до персональних сторінок осіб, які зареєструвалися для участі в зовнішньому оцінюванні.

Користуючись PIN-кодом, зазначеним у сертифікаті, кожна особа, яка зареєструвалася для проходження зовнішнього оцінювання, через 3-4 дні після реєстрації може зайти на свою персональну сторінку, розміщену на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. На персональній сторінці подано інформацію про особу, перелік предметів, вибраних нею для складання тестів.
Увага! У майбутньому на персональних сторінках розміщуватимуться запрошення до пунктів тестування та інформація про результати зовнішнього оцінювання.
ЗНО починається з реєстрації! Зроби свій перший крок - не відкладай реєстрацію! wacko

Прикріплення: 8841311.gif (5.8 Kb)
 
HelenaДата: Четвер, 17.01.2013, 22:19 | Повідомлення # 101
Група: Видалені





Готуємось до ЗНО 2013 uhm
bangin ФРАЗЕОЛОГІЧНИЙ СЛОВНИК - http://slovopedia.org.ua/49/53392-0.html
 
 
HelenaДата: Неділя, 27.01.2013, 18:07 | Повідомлення # 102
Група: Видалені





УВАГА ШАХРАЙСТВО! wizard
В мережі Інтернет з’явилися сайти, які за певну плату пропонують завантажити програму для реєстрації на ЗНО 2013.
Звертаємо увагу громадськості на те, що з метою уникнення обману програму створення заяви-реєстраційної картки слід скачувати лише на сайтах Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти. Завантаження зазначеної програми є безоплатним.Не станьте жертвами шахраїв! Послуговуйтеся лише офіційними джерелами для отримання інформації з питань проведення зовнішнього незалежного оцінювання! ДОКЛАТНІШЕ ТУТ: http://testportal.gov.ua/
 
HelenaДата: Субота, 30.03.2013, 00:06 | Повідомлення # 103
Група: Видалені





Строки вступної кампанії 2013 року
Формування рейтингового списку абітурієнтів, строки прийому заяв та документів, а також строки конкурсного відбору та строки зарахування на навчання у 2013 році

Вступ до вищих навчальних закладів у 2013 році відбувається на підставі чинних Умов прийому до вищих навчальних закладів (далі – Умови прийому), що затверджені наказом Міністерства освіти № 1244 від 05.11.12 року.
У 2013 році абітурієнти мають право подати документи до 5 вищих навчальних закладів та на 3 спеціальності в кожному з них (максимум 15 спеціальностей).

Початок прийому документів. 
Вступна кампанія 2013 року розпочинається 1 липня. З цього дня вищі навчальні заклади України починають приймати від абітурієнтів документи для вступу.

Закінчення прийому документів. Прийом документів від осіб, які для вступу на навчання мають проходити творчі конкурси у вищих навчальних закладах, закінчується 20 липня. Самі ж творчі конкурси проводяться у декілька сесій з 11 липня до 31 липня 2013 року включно.
Прийом документів від осіб, які мають складати вступні екзамени у вищих навчальних закладах, закінчується 20 липня. Вступні екзамени проводяться з 21 липня до 31 липня 2013 року включно.
Прийом документів від усіх інших абітурієнтів, які вступають до вузів на основі повної загальної середньої освіти та подають для вступу результати зовнішнього незалежного оцінювання, закінчується 31 липня.
Формування вузами рейтингового списку абітурієнтів
Після того, як всі абітурієнти подадуть документи до вищих навчальних закладів України – формується рейтинговий список. Рейтинговий список – це список всіх абітурієнтів, які подали документи до вищого навчального закладу, із зазначенням рейтингового бала та рейтингового місця кожного абітурієнта. Такий список формується у кожному навчальному закладі та за кожною окремою спеціальністю.
Перші рейтингові списки, із зазначенням осіб рекомендованих для зарахування до вищого навчального закладу на бюджетну форму навчання, оприлюднюються 1 серпня не пізніше 12 години ("перша хвиля"). Після цього у абітурієнтів буде 4 дні (до 4-го серпня включно) для того щоб подати оригінали документів до того вузу де вони рекомендовані до зарахування.
5 серпня до 12 години рейтингові списки мають оновитися ("друга хвиля"), з них будуть виключені особи, які не подали в період з 1 до 4 серпня оригінали документів до вузу. У підсумку їх місця займуть абітурієнти, які знаходились нижче у списку та сформується другий рейтинговий список з усіх спеціальностей в усіх вузах України.
Ті абітурієнти, які з’явились у другому рейтинговому списку, матимуть три дні (5, 6 та 7 серпня) для того, щоб подати оригінали документів до вузу.
8 серпня до 12 години, всі вузи України мають втретє оприлюднити рейтингові списки ("третя хвиля"), знову виключивши з нього абітурієнтів, які не подали оригінали своїх документів протягом 5, 6 та 7 серпня. У результаті до нового рейтингового списку знову мають увійти абітурієнти, які знаходились нижче за списком. Якщо такі абітурієнти з’являться у списку, у них також буде 3 дні (8, 9 та 10 серпня) для того щоби подати оригінали документів. Не пізніше 11 серпня вузи мають видати накази про зарахування абітурієнтів на бюджет.
Відтак, приймальні комісії вищих навчальних закладів прийматимуть рішення про рекомендування до зарахування на навчання на місця державного замовлення у три етапи: у перший, п’ятий та восьмий дні після останнього дня прийому заяв (п.16.2. Умов прийому), тобто 1-го, 5-го та 8-го серпня 2013 року. В кожен з цих днів абітурієнт має можливість опинитись у списку рекомендованих для зарахування на бюджет.
Рішення приймальної комісії вузу про рекомендування до зарахування оприлюднюється в день його прийняття не пізніше 12 години (п.16.3. Умов прийому).
Оприлюднення рейтингових списків
Рейтингові списки вступників оприлюднюються шляхом їх розміщення на інформаційних стендах приймальної комісії та веб-сайтах вищих навчальних закладів із зазначенням категорій списку. Ці списки мають оновлюватися при внесенні змін протягом строку проведення конкурсного відбору (відповідно 5-го та 8-го серпня).
Слід зазначити, що згідно з Умовами прийому (п.16.4.), офіційним повідомленням про надання рекомендацій до зарахування (тобто офіційним оприлюдненням рейтингового списку) вважається оприлюднення відповідного рішення на стендах приймальної комісії вищого навчального закладу. Це означає, наприклад, що якщо рейтинговий список, розміщений в Інтернеті, не буде співпадати з рейтинговим списком на стенді, вищий навчальний заклад не буде нести за це відповідальності, оскільки це не є порушенням Умов прийому.
В тому ж пункті Умов прийому зазначено, що рекомендованим до зарахування вступникам можуть надсилатись повідомлення засобами електронного та мобільного зв’язку відповідно до правил прийому до вищого навчального закладу, але це не означає, що абітурієнта обов’язково повідомлять про потрапляння до списку рекомендованих до зарахування.
Рейтинговий список для контрактників
Після того як відбудеться зарахування на бюджетну форму навчання, тобто починаючи з 11 серпня, розпочнеться зарахування абітурієнтів на контрактну форму навчання, яке триватиме до 25 серпня 2013 року. Принцип формування рейтингового списку для контрактників залишається таким самим, як і при зарахуванні на бюджет. Тобто, 11 серпня 2013 року у кожному вузі має з’явитися рейтинговий список для осіб, які рекомендовані для зарахування на навчання на контрактній формі. Строки виконання умов для зарахування за кошти юридичних та фізичних осіб необхідно уточнювати у конкретному вищому навчальному закладі, оскільки вони встановлюються його приймальною комісією.
Рeйтинговий список для окремих категорій вступників
Також слід зазначити, що рейтинговий список вступників формується за окремими категоріями в такій послідовності:
вступники, які мають право на зарахування поза конкурсом,
вступники, рекомендовані до зарахування за результатами співбесіди,
учасники міжнародних олімпіад,
вступники, які зараховуються за конкурсом.
Детальніше про зарахування окремих категорій вступників читайте у матеріалі Зарахування абітурієнтів поза конкурсом у 2013 році.
Строки прийому для заочників
Строки прийому заяв та документів на навчання без відриву від виробництва (форми навчання: вечірня, заочна, екстернат) визначаються правилами прийому до вищого навчального закладу і становлять не більше 30 днів. Зарахування проводиться не пізніше ніж через 15 днів після завершення прийому заяв та документів, протягом яких проводиться конкурсний відбір.


За матеріалами: Освіта.ua
Дата публікації: 28.03.2013
Прикріплення: 7360788.jpg (2.9 Kb)
 
linochkaДата: Вівторок, 14.05.2013, 13:51 | Повідомлення # 104
Група: Видалені





Дорогие мои однокласники, вот еще немного и мы окончим школу!)
Мы уже будем реже видеться, так как у нас скоро ЗНО...Мы очень переживаем и даже немного боимся..
Но мы все верим друг в друга и знаем что нам это удастся сделать отлично)
Мы очень дружний класс и нам будет нехватать друг друга(
Но мы так же будем продолжать наше общение)Будем cосваниваться и встречаться))
При встречах будем делиться нашими впечетлениями об вузах в которые мы поступили и о новых знакомствах!)
Желаю всем удачи на ЗНО и поступления в желаемый вуз!)))))))))))))
 
Olga_BratischenkoДата: Субота, 24.08.2013, 16:42 | Повідомлення # 105
Група: Видалені





На основі аналізу результатів зовнішнього незалежного оцінювання 2012 року
було внесено зміни до специфікацій тестів 2013 року, а саме:

• змінено систему оцінювання завдання з розгорнутою відповіддю (власного
висловлення) тестів з української мови і літератури та російської мови за мовне
оформлення (учасник тестування міг отримати від 0 до 4 балів за критерієм 6а
«орфографія та пунктуація», від 0 до 4 балів за критерієм 6б «лексика, граматика та
стилістика»), що зумовило зменшення максимальної кількості балів за виконання
такого тестового завдання із 24-х до 20-ти балів;
• у завданнях на читання й аналіз тексту тестів з української мови і літератури
та російської мови зміщено акцент із загального розуміння прочитаного на аналіз
змісту та структури тексту, його інтерпретацію;
• змінено структуру й систему оцінювання тестового завдання з розгорнутою
відповіддю (власного висловлення) з іноземних мов, що зумовило зменшення
максимальної кількості балів за виконання такого тестового завдання із 20-ти до
14-ти;
• уніфіковано формати тестових завдань, що використовуються в тестах з
іноземних мов (англійської, німецької, французької та іспанської);
• змінено формат тестових завдань з вибором трьох правильних відповідей із
шести запропонованих варіантів відповідей на формат, що передбачає вибір трьох
правильних відповідей із семи запропонованих варіантів відповідей з метою
підвищення надійності результатів, отриманих під час оцінювання тестових
завдань цієї форми;
• зменшено довжину тестів (кількість завдань у тестах) з історії України та
всесвітньої історії з 60-ти до 55-ти, перерозподілено завдання різних форм у цих
тестах, оптимізовано час на виконання цих тестів;
• уніфіковано структури тестів із фізики та математики;
• здійснено перерозподіл завдань за формами в тестах із географії, біології,
фізики.
Спираючись на досвід розроблення та впровадження в 2008 році тесту із
зарубіжної літератури, удалося в стислі терміни здійснити комплекс заходів,
спрямованих на забезпечення процесу розроблення тестів для зовнішнього
незалежного оцінювання зі світової літератури 2013 року: створити колективи
авторів-розробників та експертів тестових завдань, підготувати специфікацію тесту
та тестові завдання для проведення апробації, укласти необхідну кількість варіантів
тесту та здійснити переклад цих тестів російською мовою. Для проведення
пробного зовнішнього незалежного оцінювання також було підготовлено тест із
світової літератури, здійснено його переклад російською мовою.
 
Olga_BratischenkoДата: Понеділок, 04.11.2013, 23:58 | Повідомлення # 106
Група: Видалені





Графік проведення пробного тестування 2014 року

22 березня 2014 року: українська мова та література, хімія, фізика, російська мова, всесвітня історія, англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова.

29 березня 2014 року: математика, історія України, біологія, географія, світова література.
 
HelenaДата: Неділя, 08.12.2013, 15:38 | Повідомлення # 107
Група: Видалені





УВАГА! З*явились НОВІ ПРОГРАМИ ЗНО-2014. 
Дивись на http://osvita.ua/test/38326/
 
Olga_BratischenkoДата: Понеділок, 16.02.2015, 20:06 | Повідомлення # 108
Група: Видалені





Цитата NatVik ()
Шановні випускники та майбутні "жертви" ЗНО (десятикласники), на нашому шкільному сайті є багато матеріалів, які допоможуть вам у самоосвіті, додадуть вам упевненості в своїх силах. Завітайте, будь ласка, до каталогу сайтів у категорію "Зовнішнє незалежне оцінювання" - Комп'ютерне тренувальне тестування і виконайте на Львівському тестпорталі завдання on-line - це мобільно, корисно та без пильного ока педагога Розподіл завдань тестів Комп'ютерного тренувального тестування за змістом і за формами є максимально наближений до тестів ЗНО з врахуванням специфіки комп'ютерного тестування.
Виберіть предмет тестування:
Біологія
Географія
Історія України
Математика
Українська мова та література
Хімія
Фізика
Англійська мова
Комп'ютерне тренувальне тестування триває 60 хвилин. Помилково набрані відповіді можна виправляти. Ваша робота буде перевірена, якщо до завершення часу або відразу після повідомлення про завершення тестування Ви натиснете кнопку "Відправити на перевірку".
Щасти вам !!!


ОЧЕНЬ-ОЧЕНЬ ЭТО АКТУАЛЬНО СЕГОДНЯ!

ВЫПУСКНИК! ПРОЧТИ ЦИТАТУ ОЧЕНЬ ВНИМАТЕЛЬНО. 

КОМПЬЮТЕРНОЕ ТЕСТИРОВАНИЕ ПОМОЖЕТ ТЕБЕ ХОРОШО ПОДГОТОВИТЬСЯ К ЗНО
 
Natalya3383Дата: Понеділок, 16.02.2015, 20:30 | Повідомлення # 109
Група: Видалені





Графік проведення незалежного оцінювання 2015 рокуГрафік проведення зовнішнього незалежного оцінювання визначається згідно з затвердженим Міністерством освіти календарним планом проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів у 2015 році.

У 2015 році зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури відбудеться 24 квітня. ЗНО з інших предметів відбудеться з 3 червня по 26 червня 2015 року.

Дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року:Предмет (сесія)Дата проведенняУкраїнська мова і література24 квітня (п’ятниця)Французька мова3 червня (середа)Німецька мова5 червня (п’ятниця)Іспанська мова8 червня (понеділок)Англійська мова10 червня (середа)Математика12 червня (п’ятниця)Російська мова15 червня (понеділок)Біологія17 червня (середа)Історія України19 червня (п’ятниця)Фізика22 червня (понеділок)Географія24 червня (середа)Хімія26 червня (п’ятниця)
Визначення результатів ЗНО

Обробка бланків відповідей та визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання учасників зовнішнього тестування з української мови та літератури здійснюватиметься з 25 квітня до 15 травня 2015 року.

Оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури відбудеться не пізніше 15 травня 2015 року.

Розгляд апеляційних заяв щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури розпочнеться з дня офіційного оголошення результатів.

Оголошення результатів учасників зовнішнього незалежного оцінювання з інших предметів здійснюватиметься з 16 червня до 08 липня 2015 року.

Апеляційні заяви від учасників тестування, яких не задовольнили отримані результати ЗНО, будуть розглядатись починаючи з 20 червня 2015 року.

Додаткова сесія ЗНО для учасників, які не змогли взяти участь у основній сесії тестування з поважних причин, пройде у період з 9 червня до 9 липня 2015 року.Оголошення результатів учасників додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться не пізніше 16 липня 2015 року.
 
Natalya3383Дата: Понеділок, 16.02.2015, 20:31 | Повідомлення # 110
Група: Видалені





Нововведення у проведенні ЗНО в 2015 роціУ системі зовнішнього незалежного оцінювання, починаючи з 2015 року, будуть запроваджені деякі нові елементи в технології його проведення. Це зумовлено прийняттям закону "Про вишу освіту", необхідністю забезпечення додаткових гарантій рівного доступу до вищої освіти усім абітурієнтам.

Серед новацій зокрема передбачено, що сертифікаційні роботи з української мови і літератури, математики матимуть два рівні складності, результати зовнішнього незалежного оцінювання будуть визначатися за новою методикою, сертифікат зовнішнього оцінювання буде чинним лише в рік його проведення, державна підсумкова атестація з української мови для всіх випускників шкіл, ліцеїв, гімназій, колегіумів буде проходити у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Сертифікаційна робота (тест) із математики матиме два рівні складності: базовий та поглиблений.

Кожен випускник, який бажає отримати вищу освіту, має визначити той рівень складності, виконання якого дозволить йому подати документи в обраний ним вищий навчальний заклад. Про своє бажання виконувати завдання сертифікаційної роботи того чи іншого рівня складності абітурієнт повинен вказати під час реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Учасник тестування, що обрав тест базового рівня, отримує зошит (16 сторінок), що містить 30 завдань трьох форм: завдання з вибором однієї правильної відповіді з п'яти запропонованих (№ 1 - 20), завдання на встановлення відповідності (№ 21 - 24), завдання з короткою відповіддю (№ 25 - 30), два з яких (№ 25, 26) є структурованими. Таким чином, структура сертифікаційної роботи базового рівня подібна до структури тесту ЗНО з математики 2014 року. Відповіді учасник тестування зазначає в бланку А. На виконання сертифікаційної роботи базового рівня відводиться 130 хвилин.

Складність завдань тесту базового рівня відповідає програмі з математики для 5 - 9-х класів та програмі з математики для 10 - 11 класів академічного рівня.

Учасник тестування, що обрав тест поглибленого рівня, отримує зошит (20 сторінок), що містить 36 завдань чотирьох форм: завдання з вибором однієї
правильної відповіді з п'яти запропонованих (№ 1 - 20), завдання на встановлення відповідності (№ 21 - 24), завдання з короткою відповіддю (№ 25 - 34), два з яких (№ 25, 26) є структурованими, завдання з розгорнутою відповіддю (№ 35, 36). Таким чином, сертифікаційна робота поглибленого рівня містить 30 завдань сертифікаційної роботи базового рівня і відрізняється від неї лише останніми шістьма завданнями. Ці завдання перевіряють математичну культуру учасника та знання й навички, які йому потрібні для подальшого вивчення математики у вищих навчальних закладах, де математика є профільним предметом. Складність таких завдань відповідає програмі з математики профільного рівня для 10 - 11-х класів.

Правильні відповіді учасник тестування позначає у бланках А і Б. У бланку Б учасник записує відповіді до завдань № 31 - 34 з короткою відповіддю та розв'язання завдань № 35, 36 і відповіді до них. Кожен етап розв'язання завдань з розгорнутою відповіддю має бути обґрунтованим із зазначенням необхідних теорем, аксіом тощо. Якщо процес розв'язання потребує рисунка, учасник має навести його.

Відповіді, зазначені у бланку Б, перевіряються екзаменаторами.

На виконання сертифікаційної роботи поглибленого рівня відводиться 210 хвилин.

Сертифікаційна робота з української мови і літератури також матиме два рівні складності: базовий та поглиблений.

Абітурієнт, що обрав базовий рівень, під час реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання в пункті тестування отримає зошит на 16 сторінок із 58 завданнями та два бланки відповідей (бланк А і бланк Б).

Завдання 1-33 і завдання 58 передбачають перевірку знань, умінь і навичок з української мови. Це завдання з вибором однієї правильної відповіді з чотирьох запропонованих (№ 1-10, № 29-33), завдання з вибором однієї правильної відповіді з п'яти запропонованих (№ 11-23), завдання на встановлення відповідності (№ 24-28) і завдання з розгорнутою відповіддю (№ 58).

Завдання 34-57 перевірятимуть знання, уміння й навички з української літератури. Серед них також є завдання з вибором однієї правильної відповіді з п'яти запропонованих (№ 34-53) і завдання на встановлення відповідності (№ 54-57). Виконавши сертифікаційну роботу базового рівня, учасник тестування має позначити відповіді в бланку А (його перевірятиме комп'ютер) і написати власне висловлення в бланку Б (його перевірятимуть екзаменатори). На виконання всіх завдань базового рівня відводиться 150 хвилин.

Якщо під час реєстрації учасник тестування обрав тест поглибленого рівня, то він отримає зошит на 20 сторінок і виконуватимете 74 завдання. Результати роботи заносяться до бланків А, Б, А+ і Б+.

Сертифікаційна робота поглибленого рівня охоплює всі завдання базового рівня, описані вище, і додаткові складніші завдання (№ 63-74). Виконуючи ці завдання, абітурієнт продемонструє знання, уміння й навички, необхідні для навчання на профільних факультетах. Завдання з української літератури вимагатимуть установлення послідовності (№ 63-66) і вибір однієї правильної відповіді з п'яти запропонованих (№ 59-62). Завдання з української мови (№ 67-74) передбачатимуть відкриту коротку відповідь у вигляді одного - двох речень.

Виконавши сертифікаційну роботу поглибленого рівня, учасник тестування має зробити все те, що передбачено базовим рівнем (тобто заповнити бланки А і Б), і, окрім того, виконати додаткові складніші завдання (заповнити бланки А+ і Б+). На все це буде відведено 210 хвилин.

Нововведенням у системі зовнішнього незалежного оцінювання є запровадження відмінної від попередніх років системи визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання.

Замість відносного критерію встановлення порогового бала (124) буде застосовано абсолютний критерій, коли його значення визначатиметься експертним шляхом – "пороговий бал" ("склав"/"не склав").

"Пороговий бал" ("склав"/"не склав") - це межа (мінімальна кількість тестових балів), яка розподіляє учасників тестування на тих, які мають певні знання з навчального предмета і можуть брати участь у конкурсі на право навчатися у вищих навчальних закладах України, і тих, які вгадували правильні відповіді або не змогли продемонструвати знань, необхідних для навчання у ВНЗ. Якщо звернутися до відомої багатьом "п'ятибальної" системи вступних іспитів, то це «двійка», яка позбавляла абітурієнта права на вступ до вищого навчального закладу в поточному році.

"Пороговий бал" визначає група експертів, до складу якої залучаються педагогічні працівники, що мають досвід викладання в навчальних закладах різного типу, викладачі вищих навчальних закладів усіх рівнів акредитації, науковці з усіх регіонів України.

Експерти мають визначити ті завдання, сумарна кількість балів за виконання яких свідчить про недостатній рівень підготовленості абітурієнта до навчання у ВНЗ. Кількість балів, які можна отримати, виконавши ці завдання, і буде тією межею "склав"/"не склав".

Термін дії сертифіката ЗНО - один рік.

Результати ЗНО абітурієнтів різних років некоректно порівнювати, адже оцінка за шкалою 100 - 200 балів є рейтинговою, що вказує на місце результату абітурієнта серед результатів інших абітурієнтів, які складали тест із певного предмета. Крім того, у 2015 році буде запроваджено нову систему визначення результатів ЗНО – застосування абсолютного критерію встановлення "порогового бала".

Також обмеження терміну дії сертифікатів ЗНО унеможливлює їх багаторазове використання недобросовісними вступниками.
 
Форум - конференція » Test category » Test forum » Зовнішнє незалежне оцінювання. (Проблеми. Пошуки. Новини.)
Пошук:

1 вересня
1 вересня
1 вересня
1 вересня
1 вересня
1 вересня
Copyright MyCorp © 2024